Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek. W tym dniu warto postępować rozważnie

Horoskop

Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN online

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Wieczorem dojdzie do groźnej i zwodniczej opozycji Marsa, przebywającego w znaku Panny i Neptuna, który już od dłuższego czasu rezyduje w znaku Ryb. Sprawdź, jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 2.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

To będzie dzień, w trakcie którego możemy borykać się z zagrożeniem płynącym ze strony wody, mogą pękać tamy bądź przerywać się wały przeciwpowodziowe. Na morzach i oceanach również niespokojnie. Kłopoty mogą sprawić wycieki gazu bądź ropy. W naszych sercach i umysłach również sporo zamętu, w tym dniu warto postępować rozważnie.

Horoskop dzienny na czwartek, 2 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz doznawać dziwnych uczuć. Opozycja Neptuna i Twojego patrona Marsa sprawi, że wszystko na moment stanie się nierealne bądź zamglone. Nie podejmuj się udziału w jakimś konflikcie, ponieważ może się okazać, że ktoś chce załatwić swoje sprawy twoimi rękami.

Horoskop dzienny - Byk

Nareszcie względna ulga. Twoje poprzednie decyzje okażą się słuszne i dzisiaj będziesz mieć powody do zadowolenia. W pracy czekają Cię reformy i informacje o idących, dalszych zmianach. W partnerstwie miłe ożywienie, dzisiaj ktoś będzie o Ciebie zabiegać.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Uważaj, aby się nie poparzyć, ponieważ igrasz z ogniem. Dzisiaj będzie niebezpiecznie, szczególnie jeśli chodzi o dokumenty bądź daleko idące deklaracje. Układ na niebie może zwodzić Cię i przedstawiać sytuację jako zupełnie inną niż faktyczna. Będzie się z Tobą kontaktować pewien mężczyzna w sprawie biznesowej.

Horoskop dzienny - Rak

Nie rezygnuj z siebie i swoich pragnień. Czyjeś roszczenia i wymysły mogą zbić Cię z tropu. To nie jest dobry pomysł, abyś kontynuował pracę bądź projekt, jeśli nie jest zgodny z Twoimi priorytetami. Dzisiaj musisz być stanowczy i obronić swoją pozycję.

Horoskop dzienny - Lew

W tym dniu bliska osoba będzie wymagać ukojenia i uspokojenia. Nie będziesz mógł skupić się na pracy, zwolnisz tempo i zajmiesz się światem swoich uczuć. Zostaw obowiązki na półce. Dzisiaj są ważniejsze rzeczy, życie nie składa się tylko z firmy bądź szkoły.

Horoskop dzienny - Panna

Opozycja Neptuna i znajdującego się w Twoim znaku Marsa uruchomi w Tobie poczucie niepewności. Pojawią się jakieś lęki czy kompleksy. Będziesz sobie zarzucać, że nie zrobiłaś czegoś wystarczająco dobrze, że czegoś nie dopilnowałaś. Przesadzasz, nikt nie jest doskonały.

Horoskop dzienny - Waga

Pod wpływem dzisiejszego układu na niebie możesz czuć się nieswojo. Trudno będzie Ci wyczuć, czy dzisiejsi rozmówcy są wobec Ciebie szczerzy. Będziesz mieć sporo wątpliwości. Lepiej poczekaj na ostateczny termin z deklaracjami. Popołudnie bądź wieczór spędź na odpoczynku i relaksie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dla Ciebie to będzie doskonały dzień, aby nareszcie rozszyfrować czyjeś zamiary i plany. Dzisiaj będziesz nie do pokonania. Pojawią się też pierwsze plony z Twoich poprzednich działań. Możesz zarobić więcej niż przypuszczałeś, możesz również dostać propozycję dodatkowych zajęć w pracy. Partnersko czeka Cię romantyczny wieczór.

Horoskop dzienny - Strzelec

W tym dniu niebo zaleca Ci dużą ostrożność. Nie skupiaj się na rzeczach nieistotnych, bo stracisz coś naprawdę ważnego. Dzisiaj możesz mylić drogę, wykonywać przez przypadek nieodpowiednie połączenia telefoniczne i zachowywać się, jakbyś się "urwał z choinki"… a przecież mamy dopiero wrzesień. Spokój i rozsądek Cię uratują.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ten dzień poświęcisz na to, aby zaplanować finansowe inwestycje, zakupy, bądź jakiś inny rodzaj materialnego powodzenia. Czeka Cię swoista gonitwa za marzeniami i może się okazać, że są one tuż na wyciągnięcie ręki. Zmienisz sposób myślenia i będzie to strzał w dziesiątkę.

Horoskop dzienny - Wodnik

Czas zadbać o zdrowie i swój dobrostan. Nie szalej, jeśli chodzi o wysiłek fizyczny, ponieważ nie masz na to dzisiaj energii. Ostrożnie podchodź w tym dniu do jakichś podejrzanych propozycji, nie umawiaj się w niepewnych miejscach. Wieczór spędź lepiej z dobrą lekturą pod pachą.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj otworzy się dla Ciebie przestrzeń do osobistego rozwoju. To dobry moment, aby pomyśleć o zrealizowaniu swojego marzenia o wyjeździe, o zmianie zawodu lub o umówieniu się z wyśnioną osobą i zrobić ku temu pierwszy krok. Nie będziesz się nudzić. Mars w opozycji z Twoim patronem czyli Neptunem zapełni Twój dzień nieoczekiwanymi kontaktami i możliwościami.

Chińskie znaki zodiaku

W Chinach zodiak, podobnie jak w Europie, dzieli się na 12 różnych znaków. Jednak system nadawania znaku danej osobie jest inny – kluczowy jest rok, w którym się urodziliśmy. Ponadto wyróżnia się także żywioły – ogień, wodę, drewno, metal oraz ziemię. Każdy znak łączy się z żywiołem, w wyniku czego powstaje 60 letni cykl. Chińskie znaki zodiaku to:

 • szczur,
 • bawół,
 • tygrys,
 • królik,
 • smok,
 • wąż,
 • koń,
 • owca,
 • małpa,
 • kogut,
 • pies,
 • świnia.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości