Horoskop

Horoskop na czwartek: niektórzy mogą "uzyskać istotną obietnicę"

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Surasak Suwanmake/Getty ImagesHoroskop dzienny na czwartek, 2 grudnia 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc przebywa w znaku Skorpiona. Srebrny Glob zmniejsza się na nocnym niebie i szybko dąży do nowiu połączonego z zaćmieniem, dlatego możemy odczuwać dziwne napięcie nerwowe, ale i pewne blokady dotyczące podejmowanego działania. Merkury w kwinkunksie z Uranem spowoduje konflikty informacyjne i walkę na wiadomości. Wiele z nich będzie nieprawdziwych. Sprawdź, jaki będzie horoskop dzienny na czwartek, 2 grudnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na czwartek, 2 grudnia 2021 r.

W świecie mediów mogą krążyć fake newsy, dlatego nie warto wierzyć we wszystkie zasłyszane pogłoski. Na drogach utrudnienia i kolizje oraz opóźnienia w kursowaniu pociągów bądź tramwajów.

Horoskop dzienny - Baran

Dzień zmusi Cię do wydajnej i cięższej niż ostatnio pracy. Pojawią się pewne tarcia i kłopoty z porozumieniem się. Ktoś będzie naciskał, abyś ustąpił i się podporządkował, ale nie będziesz chciał tego zrobić i kłótnia gotowa. W domu również nerwowo.

Horoskop dzienny - Byk

Układ planet spowoduje Twoje zbyt gwałtowne reakcje. Nie tłucz głową o ścianę, odpuść pewne sprawy, ponieważ i tak niewiele zyskasz. Po południu skupisz się na porządkowaniu otoczenia wokół Ciebie, co wpłynie kojąco na Twoje nerwy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj Twój patron Merkury będzie w konfliktowym układzie z Uranem. To nie jest dobry czas na spokojne rozmowy i negocjacje, będziesz w zbyt wybuchowym nastroju. W pracy będzie dużo papierkowej roboty do wykonania. Wieczorem trochę się wyciszysz, ale nie poruszaj trudnych tematów.

Horoskop dzienny - Rak

Rano czekają Cię nudne i przewidywalne czynności. Niech to Cię nie zwiedzie, ponieważ możesz lekko uśpić czujność i paść ofiarą iluzji albo źle ocenić sytuacje. Po powrocie do domu będzie na Ciebie czekać ważna informacja.

Horoskop dzienny - Lew

Układ na niebie przyspieszy Twoje sprawy urzędowe i formalne. Trzeba będzie skonfrontować się z tematami z przeszłości i je wyprostować. Po południu na gruncie domowym i rodzinnym jakaś zmiana atmosfery spowodowana nowymi okolicznościami.

Horoskop dzienny - Panna

To będzie trudny dzień. Układy planet będą grać w kontrze i spowodują, że możesz zostać uwikłana w jakąś nieprzyjemną sytuację. Nerwowa atmosfera w pracy związana z reformami na wyższych szczeblach udzieli się i Tobie. Wieczór już bardziej zadowalający.

Horoskop dzienny - Waga

Przed Tobą trochę lęków spowodowanych nadchodzącym egzaminem lub jakimś sprawdzianem. Na szczęście ktoś uratuje Cię miłym towarzystwem. Popołudnie i wieczór poświęcisz na zakupy, randki i lekką rozrywkę.

Horoskop dzienny - Skorpion

Niestety ktoś coś knuje i kopie pod Tobą dołek. W pracy bądź szkole już jakiś czas temu naraziłeś się na czyjąś niechęć. Nie martw się, tylko uważnie rozglądaj się wokół siebie i zbieraj informacje. Obronisz się przed tą złością w doskonały sposób. Wieczorem ulga w zaufanym otoczeniu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie podpisuj dzisiaj jakiś wieloletnich zobowiązań, przeanalizuj dokładnie dokumenty, które dostaniesz. Dzisiaj wyjątkowo łatwo będzie o jakieś pomyłki czy konflikty. Działaj zachowawczo i graj na czas. Wieczorem skierujesz uwagę na sprawy partnerstwa.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj wszystko znacząco przyspieszy. Masz przed sobą ważną rozmowę, nie odkładaj jej, ponieważ możesz uzyskać istotną obietnicę. Kuj żelazo póki gorące. Wieczorem sprawy domowników nieco Cię przygnębią, ale szybko znajdziesz dla nich pociechę i właściwe rozwiązanie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przez pierwszą połowę dnia możesz być zagubiony i nie będziesz wiedział czym się zająć. Kwinkunks pomiędzy Merkurym a Twoim patronem czyli Uranem wyrzuci na światło dzienne jakieś niespodzianki. Ktoś zaskoczy Cię swoją decyzją zawodową. Wieczór przyjemniejszy.

Horoskop dzienny - Ryby

Księżyc w znaku Skorpiona wspiera Cię. Będziesz wygrywać w jakimś sporze, rozgryziesz przeciwnika i pozbawisz go argumentów. Dzisiaj Twoje sprawy zawodowe wyjaśnią się i ułożą po Twojej myśli. Po południu możesz otrzymać ważną, urzędową informację.

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Co oznacza połączenie planet aspektami?

Jeśli dane planety w horoskopie są połączone w aspektach, oznacza to, że wzajemnie na siebie działają. W zależności od tego, w jaki sposób są owe planety połączone, tak będą na siebie oddziaływać – harmonijnie lub nieharmonijnie. Kluczowym aspektem jest tutaj ułożenie kątowe w stosunku do siebie planet i innych elementów. Jeżeli elementy łączą się równymi stopniami, np. 0, 60, 90, 120 lub 180, to są to aspekty przez stopień lub od stopnia do stopnia. Jeśli zaś łączą się nierównymi stopniami nazywa się je aspektem przez znak lub aspektu od znaku do znaku.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości