Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek. To będzie trudny dzień - uważaj na kolizje, awarie i kłótnie

Horoskop

Horoskop dzienny 19082021.jpg

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Niestety na niebie aktywują się jakieś niespokojne, wojenne klimaty. Koniunkcja Merkurego i Marsa w znaku Panny spowoduje, że padnie wiele ostrych słów! Politycy nie będą owijać w bawełnę i dolewać oliwy do ognia. Na lokalnych podwórkach także niespokojnie. Dzisiaj jest większe niż zazwyczaj prawdopodobieństwo kolizji, błędów w transporcie i awarii. Unikajmy kłótni, ponieważ ich konsekwencje mogą być bardzo poważne. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na czwartek, 19 sierpnia 2021 r.

Horoskop dzienny na czwartek, 18 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Coś się ujawni i ujrzy światło dzienne. Za sprawą skumulowanej energii Twojego opiekuna i ciekawskiego Merkurego otrzymasz na tacy potrzebną Ci informację. Będziesz przeżywał silne emocje, uważaj, abyś nie dał się im ponieść. Bądź ostrożny w sprawach finansowych.

Horoskop dzienny - Byk

To doskonały dzień na wszelkiego rodzaju biznesy, interesy i duże zakupy. Możesz zamówić auto, upatrzyć sobie jakąś działkę bądź mieszkanie, wysłać CV do nowego miejsca. To Twój doskonały dzień na ważne finansowe przedsięwzięcia. Wieczorem atrakcje partnerskie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj Twój patron Merkury będzie w koniunkcji z wojowniczym Marsem. Jeśli ktoś zajedzie Ci drogę albo nadepnie na odcisk, nie będziesz przebierał w słowach. Możesz być mocno asertywny, a nawet agresywny. Osoby w Twoim otoczeniu będą na Ciebie patrzeć z lekkim niedowierzaniem, ale i z respektem.

Horoskop dzienny - Rak

Jesteś nadal bardzo aktywny w pracy, jednak będziesz musiał skonfrontować się z czyjąś nieuczciwością. Uwiń się z niemiłą rozmową do południa, ponieważ później będzie jeszcze trudniej. Wieczorem czekają Cię niespodzianki towarzyskie, niebo zaleca ostrożność.

Horoskop dzienny - Lew

Kilka istotnych spraw pójdzie dzisiaj jakby bocznym torem. Z wieloma osobami zdążysz się rozminąć. Trudno będzie Ci osiągnąć zadowolenie. W domu także nie najlepiej, wieczorem gotowa partnerska bądź rodzinna sprzeczka.

Horoskop dzienny - Panna

W Twoim znaku zodiaku spotyka się dzisiaj Merkury i Mars. To dla Ciebie istotny czas, w którego trakcie może dojść do ważnego, przełomowego spotkania, a przynajmniej rozmowy telefonicznej. Dzisiaj zwróć uwagę na nowe kontakty towarzyskie i firmowe ploteczki, jest w nich ziarenko prawdy.

Horoskop dzienny - Waga

Dzień będzie mniej udany niż na to liczyłaś Wago. Księżyc w znaku Koziorożca nastraja Cię pesymistycznie, koniunkcja Merkurego i Marsa pobudzi Twoją irytację. Osoby, z którymi będziesz zmuszona prowadzić rozmowy, zrobią na Tobie złe wrażenie. Nie przenoś atmosfery z pracy do domu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz dzisiaj w rewelacyjnym humorze i doskonałej dyspozycji, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Poczujesz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Planety wspierają Ci w Twoim życiu zawodowym. Wykażesz się również przed drugą połówką, która okaże Ci, że jest zadowolona.

Horoskop dzienny - Strzelec

Bardzo prawdopodobne, że tej nocy nie mogłeś spać i od rana dręczy Cię migrena. Dzisiaj będziesz w kiepskim humorze. Mars i Merkury w kwadraturze do Twojego znaku, będą jeździć Ci po głowie jak wielka lokomotywa. To nie jest dobry termin na wiążące decyzje. Unikaj trudnych tematów w domu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj dotrą do Ciebie wspaniałe nowiny. Nie trać czasu, kuj żelazo, póki gorące, możesz w tym dniu wiele zyskać. To idealny termin na zdawanie egzaminów, poszerzanie kompetencji, uzyskiwanie pozwoleń, wydawanie dokumentów. Banki, poczty, urzędy są Twoje.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wybitnie ziemski układ, to nie jest to, co Wodniki lubią najbardziej. Musisz wykazać się dojrzałą i odpowiedzialną postawą i przyjąć pewną odmowę z godnością. Niebawem szykują się poważne zmiany w miejscu pracy i w życiu prywatnym. Już czas na nową drogę.

Horoskop dzienny - Ryby

Staniesz się nad wyraz ambitna. Opozycja Merkurego i Marsa do Twojego znaku sprawi, że postanowisz wziąć udział w jakiejś rywalizacji. Dzisiaj nie będziesz odpuszczać nawet na milimetr na żadnym polu. Bardzo dobrze, bo wygraną masz w kieszeni.

Co oznacza, gdy przyśnią się słodycze?

Ciasto, zgodnie z sennikiem, może świadczyć o pragnieniu powrotu do lat dzieciństwa, poczucia większej beztroski i bezpieczeństwa. W zależności od sytuacji, w której śni się, może też symbolizować obawę przed wkroczeniem w okres odpowiedzialności w życiu. Sen o cieście może zwiastować pojawienie się w domu gości. Jest to interpretacja bardzo ogólna, ponieważ szczegółowa analiza snu o cieście wymaga głębszej analizy.

Z pozoru błahe elementy snu, np. obecność kremu na cieście czy owoców, mogą mieć duże znaczenie. Zobaczenie we śnie ciasta podawanego na deser niesie nadzieję na otrzymanie nagrody za ciężką pracę. Profity mogą mieć charakter finansowy lub mentalny.

Zobacz także:

Obejrzyj wideo: Dla których znaków zodiaku sierpień będzie łaskawy?

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości