Horoskop dzienny na czwartek, 13 czerwca 2024 r. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólnyKinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 13 czerwca dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rośnie i znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj na niebie dojdzie do sekstylu pomiędzy Wenus a Eris, więc da się wypracować jakąś drogę do kompromisów i wiele skłóconych osób zacznie rozumieć, że trzeba trochę ustąpić, aby się porozumieć. Zbliżamy się do Pierwszej Kwadry Księżyca w znaki Panny, więc pomyślimy również o pracy oraz o tym, co możemy zrobić, aby być jeszcze bardziej efektywni w swoich działaniach. W odróżnieniu od aspektów wcześniejszych dni ten układ na niebie zachęca nas do kontrolowania swoich emocji i do tego, aby panować nad swoimi słabościami. To może być bardzo owocny i dobrze rokujący pod względem zawodowym i handlowym czwartek.

Horoskop dzienny na czwartek, 13 czerwca - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Będzie już odrobinę łatwiej, ale po wczorajszym, wyjątkowo wymagającym układzie nadal miej oczy dookoła głowy. Możesz się regenerować po wczorajszych dolegliwościach i wymagać chwili spokoju, aby do siebie dojść. Nie zaczynaj pracy wcześniej, niż powinieneś. Jeśli czujesz się osłabiony, smutny lub w gorszej formie to lepiej zostań w łóżku, lub wypłacz się przyjacielowi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Rosnący Księżyc w znaku Panny będzie porządkował sytuację wokół ciebie i sprawi, że ten dzień przyniesie dla odmiany coś lekkiego i dobrego. W czwartek możesz mieć więcej powodów do uśmiechu. Zakupy będą udane, finanse wreszcie się zgodzą, a rozmowy z osobami na stanowiskach przebiegną pozytywnie. W domu też milej, ponieważ ktoś coś za ciebie przygotuje.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Układ na niebie ewidentnie naciska, abyś dał odpowiedź w pewnej palącej kwestii. Uważaj, ponieważ możesz przegapić jakiś ważny temat. Ten dzień będzie nerwowy i niełatwo będzie ci skupić myśli na tym, na czym powinieneś. Masz pokusę, aby zajmować się sprawami, które są nieistotne i pomijać coś, co jest kluczowe. Daj sobie szansę i posłuchaj głosu kogoś obiektywnego.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Rosnący Księżyc zasila swoim blaskiem twój sektor partnerstwa i wywiera na ciebie presję, abyś poświęciła więcej czasu i uwagi osobie, która tego od ciebie oczekuje. Dzisiaj bardzo ważne stanie się to, co dzieje się w twojej relacji. Na pierwszy plan wyjdą wasze sprawy osobiste. Będziesz zastanawiać się, gdzie popełniłaś błąd Rybo ponieważ priorytety twoje i partnera/partnerki mocno się rozjechały.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości