Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek. To dobry moment na odbudowanie finansów i zawarcie nowych znajomości

Horoskop

Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Na niebie utworzy się pozytywny trygon pomiędzy Wenus przebywającą w znaku Panny i Plutonem rezydującym w znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 12 sierpnia 2021 r.? Dzisiaj będziemy mogli zrobić jakieś konstruktywne plany i pomyśleć o długofalowych zyskach. W szczególności dla przedstawicieli trygonu ziemi czyli Byków, Panien i Koziorożców dzisiejsza data niesie ze sobą szanse na odbudowanie finansów. Również sprawy partnerskie będą układać się po naszej myśli, a znajomości dzisiaj zawarte mogą cieszyć nawet przez wiele lat.

Horoskop dzienny na czwartek, 12 sierpnia 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Nie możesz pozwolić sobie dzisiaj na nieprzemyślane zachowania. Powinieneś się przygotować pilniej niż zazwyczaj, ponieważ ktoś będzie zwracał uwagę na Twoją punktualność i słowność. Wieczorem Twoja kondycja osłabnie.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj planety, a w szczególności Twoja patronka – Wenus sprzyja spełnianiu Twoich marzeń i pragnień. Obudzi się w Tobie ambicja i zapragniesz sięgnąć po więcej, zarówno w pracy jak i w kwestiach uczuć. Ryzykuj, w tym dniu trudno Ci będzie coś stracić, a zyskać możesz wiele.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed Tobą masa obowiązków, których nie warto odkładać na później, ponieważ zwłoka będzie Cię wiele kosztować. W miejscu pracy lub w związku ktoś ponownie poruszy stare sprawy, które miałeś już za załatwione. Niestety trzeba będzie przejść przez to jeszcze raz.

Horoskop dzienny - Rak

To będzie korzystny, przyjazny dzień, w trakcie którego poczujesz, że idziesz w dobrym kierunku. Dzięki informacjom, które pozyskasz od zaprzyjaźnionej osoby, będziesz mógł odwrócić bieg kilku spraw. Dzisiaj dobry klimat na uczucia.

Horoskop dzienny - Lew

Przed Tobą dzień zwiększonego wysiłku i sporej ilości zebrań, dyskusji, bądź ważnych decyzji. Nie powinieneś się obawiać ponieważ będziesz w świetnej formie. Jakaś wysoko postawiona kobieta pokłada w Tobie nadzieje.

Horoskop dzienny - Panna

To może być bardzo udany dzień, w szczególności dla tych z Was, które urodziły się w trzecim dekanacie. Szybko i z sukcesem uda Ci się pozałatwiać więcej niż zakładałaś. Wpadną również dodatkowe pieniądze do portfela.

Horoskop dzienny - Waga

Zazwyczaj jesteś bardzo dyplomatyczna i nie lubisz otwartych konfliktów, jednak dzisiaj staniesz okoniem i zaczniesz twardo zaznaczać granice. Ambicja i rywalizacja w miejscu pracy lub w związku wybuchnie ze zdwojoną siłą.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzień będzie wybitnie sprzyjać Twoim planom i zamierzeniom. Nawet bez specjalnego wysiłku z Twojej strony sprawy ruszą na odpowiednie tory. Dzisiaj będą Ci sprzyjać wpływowe osoby. Wieczorem jakieś nagłe wyznania miłosne?

Horoskop dzienny - Strzelec

Jakaś od dawna upatrzona przez Ciebie osoba może wreszcie być w Twoim zasięgu. Nie czekaj na kolejną okazję tylko rusz się z inicjatywą. Ktoś pozytywnie Cię zaskoczy. Wieczór będzie idealny na kawiarnię lub spacer.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Kolejny dzień w którym pokażesz się otoczeniu z jak najlepszej strony. Przed Tobą możliwość awansowania w pracy lub zyskania w oczach osoby, na której Ci zależy. Wieczorem dalsze miłe plany.

Horoskop dzienny - Wodnik

To nie jest Twój wymarzony dzień. Planety będą zmuszać Cię do dodatkowego wysiłku, na który możesz po prostu nie mieć energii. Ludzie będą Cię męczyć i irytować. Praca zdalna będzie dzisiaj najlepszym rozwiązaniem.

Horoskop dzienny - Ryby

Jakaś osoba będzie chciała dojść do porozumienia i zaproponuje ugodę bądź przeprosi za swoje wcześniejsze, nieodpowiednie zachowanie. Przed Tobą dobry, konstruktywny układ na niebie, który wspiera Twoją organizację w pracy. Wieczorem w domu również wiele się uda wykonać.

Astrolog Merkurja

Jak przepowiadali przyszłość starożytni Grecy?

Ciekawostką może być fakt, że wróżbita w Starożytnej Grecji wcale nie musiał mieć daru przewidywania, ani nawet zdolności wyjaśniania niezwykłych zjawisk. Aby jednak mógł zostać wróżbitą, musiał zdobyć właściwe wykształcenie formalne i wiedzę z różnych dziedzin. Było mu to potrzebne przy wykonywaniu obrzędowych czynności. Zawód ten był dziedziczny, pozostawał w rodzinie i przekazywano go z pokolenia na pokolenie.

Zobacz wideo: Dla których znaków zodiaku sierpień będzie łaskawy?

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości