Horoskop

Horoskop na czwartek. Jeden ze znaków zodiaku powinien zwrócić szczególną uwagę na swoje zdrowie

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Gwiazdy na niebie. Mężczyzna patrzy w rozgwieżdżone niebo.
Mohaimen Wareth/EyeEmHoroskop dzienny na czwartek, 12 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 12 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny. Po godzinie 8:34 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wagi. Dzisiaj będziemy mieli większą ochotę na rozrywkę i kontakty z innymi. Pracować będzie się Nam przyjemniej, ale za to mniej owocnie. 

Horoskop dzienny na czwartek, 12.5.2022 roku

Rosnący Księżyc w znaku Wagi sprzyja okazywaniu ciepłych emocji i wyrażaniu swoich, często skrywanych uczuć. Wieczór przyniesie dalszy rozwój optymistycznych tendencji i okaże się, że nabierzemy wielkiej ochoty, na to, aby spędzić go wspólnie z kimś, kto nadaje na tych samych falach.

Horoskop dzienny na czwartek, 12 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będzie bardzo ciekawie. Ktoś podeśle informację, która Cię zelektryzuje. Chociaż możesz czegoś wartościowego dokonać w miejscu pracy, w tym dniu w głowie będą Ci tylko relacje z bliskimi osobami oraz kwestie partnerskie. Myślami jesteś już na wieczornym spotkaniu.

Horoskop dzienny - Byk

Powinieneś liczyć się z tym, że pojawią się jakieś niedyspozycje fizyczne. Może rozboleć Cię brzuch lub nagle opadniesz z sił. Nie porywaj się na kolejne wielkie wyzwania w pracy czy szkole. Ostatnio wykonałeś wiele ponad program, więc dzisiaj zwolnij i pomyśl o regeneracji.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Jowisz w Baranie i Księżyc w znaku Wagi działają na Ciebie aktywizująco! Będziesz ożywiony, radosny i pełen otwartości na nowe, zupełnie świeże kontakty. Uważaj, bo pojawi się możliwość flirtowania, które może być w niedługiej przyszłości źródłem Twoich kłopotów.

Horoskop dzienny - Rak

Nie bądź dzisiaj w stosunku do siebie zbyt wymagający. Ostatnie trudne wybory i wysiłek, którego dokonałeś mogą być przyczyną osłabienia Twoich sił witalnych i pojawienia się jakiś kłopotów z kondycją. Zdrowie wymaga pochylenia się nad nim, a Twoje niedyspozycje potrzebują zrozumienia i akceptacji.

Horoskop dzienny - Lew

Twój osobisty wdzięk będzie dzisiaj działał cuda. Ktoś, kto mówił uparcie "nie" teraz może zgodzić się na Twoje propozycje. Rosnący Księżyc w znaku Wagi pomoże Ci rozwiązać trudności i wybrać najlepszą, dalszą ścieżkę. Dzisiaj będziesz się czuć pewniej.

Horoskop dzienny - Panna

Możesz poczuć, że coś Cię ominęło i że jakieś wydarzenia bądź informacje zostały przed Tobą zatajone. Twoje przeczucia są trafne, ponieważ komuś zależy na tym, abyś nie brała w czymś udziału. Wysil swój intelekt, a szybko dojdziesz kto to i zneutralizujesz zły wpływ.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj rosnący Księżyc w Twoim własnym znaku doda Ci sił, aby wykonać wszystko, co sobie zaplanowałaś. Twoje samopoczucie z godziny na godzinę będzie się poprawiało. Merkury w ruchu wstecznym przywoła dawne wspomnienia i ktoś na kim, kiedyś Ci zależało ponowie da o sobie znać.

Horoskop dzienny - Skorpion

Czujesz już siłę zbliżającej się Pełni w Twoim własnym znaku, więc wszystko co będziesz robić w tych dniach ma większe znacznie niż zazwyczaj. Dzisiaj możesz czuć, że trudno Ci znaleźć sobie miejsce. Zarówno w pracy, jak i w domu coś będzie Cię drażnić, ale sam jeszcze nie wiesz co to jest.

Horoskop dzienny - Strzelec

Odżyjesz i będziesz skory do zabawy i rozrywki. Dzisiaj przyjdzie czas na przekazanie sobie nagrody za ostatni wysiłek. Możesz zafundować sobie coś, co od dawna za Tobą chodziło. Zakupy, podwójna porcja lodów, zarezerwowanie terminu urlopu? Czemu nie?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj nie powinieneś bezkrytycznie ufać komuś, nawet jeśli jest to Twój wieloletni współpracownik. Może dojść do kardynalnej pomyłki, dlatego wszystko sprawdzaj sam i to najlepiej dwa razy. Wieczorem mogą pojawić się oznaki niezadowolenia Twojej drugiej połówki.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzień sprzyja Twoim odważnym, śmiałym krokom. To czas na szybkie działania. Księżyc w znaku Wagi ożywi Twój umysł i uruchomi kreatywność. Znajdziesz wyjście ze zdawać by się mogło nierozwiązalnego konfliktu, coś naprawisz, coś zdasz. Nie przekładaj terminów.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj tempo Twojego życia i pracy nieco spadnie. Możesz być osłabiona fizycznie, a na dodatek w humorze, który pozostawi wiele do życzenia. Ważne plany i projekty poprzekładaj na inne daty, ponieważ teraz możesz spodziewać się jakiś pomyłek bądź przeciwności losu.

Ogólne zasady interpretacji ruchu planet

W ogólnym rozumieniu i zasadach interpretuje się je w konkretny, przybliżony dla wszystkich sposób. Mianowicie ruch prosty oznacza postępową i równomierną realizację potrzeb oraz zadań dla danej planety. Ruch retrogradacyjny odczytywany jest jako pojawienie się problemów i przeszkód, które utrudniają i opóźniają realizację celów, planów oraz pragnień. Z kolei stacjonarność rozumie się jako stałość i niezmienność.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Mohaimen Wareth/EyeEm

Pozostałe wiadomości