Horoskop

Horoskop na czwartek 9 grudnia. Będziemy dokonywać wglądu w siebie

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
gettyimages/sarayut ThaneeratHoroskop na czwartek 9 grudnia

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Po godzinie 15.53 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Ryb. Będziemy dokonywać pogłębionego wglądu w siebie. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku we czwartek 09 grudnia.

Nasz naturalny satelita da możliwość przepracowania różnych problemów u ich źródeł oraz zainteresuje Nas duchowością i wiedzą ezoteryczną. Nawet osoby sceptyczne mogą z ciekawością zerknąć w swój horoskop i znaleźć w nim właściwą odpowiedź na swoje pytanie. Dzisiaj na niebie wytworzy się również trygon pomiędzy Merkurym a planetoidą Eris, dzięki czemu możemy łatwiej porozumieć się z kimś, z kim byliśmy w konflikcie.

Horoskop dzienny na czwartek, 9 grudnia 2021 r.

Baran

Dzień przyniesie Ci zwrócenie uwagi sprawy związane z dochodem i pracą. Wsłuchasz się w głosy płynące z miejsca, gdzie pracujesz i dzięki temu uzdrowisz kilka relacji lub kontaktów. Masz możliwość otrzymać kontakt do osoby, która pomoże Ci skorzystać w niedalekiej przyszłości z kursów bądź warsztatów, lub innej formy kształcenia.

Byk

W tym dniu ożywi się Twoje życie towarzyskie. Będziesz otrzymywał zaproszenia. Okaże się, że Twoja osoba jest potrzebna i niezbędna oraz mile widziana w pewnych miejscach. Nareszcie trochę się poluzuje atmosfera wokół Ciebie i pojawi się perspektywa zabawy i odpoczynku.

Bliźnięta

Uruchomią się Twoje wspomnienia. Będziesz oglądał się za siebie i szukał tam odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Ulegniesz różnym, wydumanym lękom i złym przeczuciom. Przyjdzie czas na refleksje. Dzisiaj może Cię dopadać smutek bez powodu. Czasami tak jest.

Rak

Dzisiaj masz możliwość zacząć coś jeszcze raz z czystą kartą. Ustal na początku pewne zasady, aby uniknąć w przyszłości kolejnych nieporozumień. Księżyc w znaku Ryb przyniesie Ci ulgę psychiczną. Wieczorem pojawi się możliwość spędzenia radosnego czasu w doborowym gronie.

Lew

Możesz mieć poczucie, że ktoś przesadził lub złamał pewne ustalenia. Nie martw się tymi pozornymi stratami. To, co wydaje Ci się kłopotem, za chwilę obróci się na Twoją korzyść. Dzisiaj atmosfera w pracy i domu będzie dzisiaj ciężka i nie ma co z tym na upartego walczyć.

Panna

W tym dniu możesz być nad wyraz uduchowiona. Pojawią się pewne głębokie przemyślenia na temat tego, co jest Twoim prawdziwym sensem działania w pracy i w relacji. Przyjdzie czas na pewne refleksje, a nawet podsumowania. Dzisiaj będziesz robić porządki na biurku, w swojej głowie i w relacjach.

Waga

Rzadko Ci się to zdarza, ale dzisiaj będziesz czuła potrzebę ucieczki w samotność. Jeśli musisz odbyć jakieś spotkania, wybierz tylko te naprawdę ważne. Twoje uczucia będą dzisiaj bardzo delikatne. Łatwo będzie Cię zranić, możesz uronić jakąś łzę, myśląc o osobach, które są nielojalne.

Skorpion

Pojawią się efekty Twojej wcześniejszej pracy. Dzięki temu uzyskasz jakąś przewagę i zaczniesz dyktować warunki. Twoje kwestie zawodowe, edukacyjne bądź osobiste przybiorą dobry obrót. Wykorzystaj korzystny czas i doprowadź do dopięcia jakiejś umowy.

Strzelec

Od rana pojawią się pewne burze, konflikty lub kryzys w Twoim najbliższym otoczeniu. W relacjach będzie bardzo niespokojnie, może dojść do głośnego sporu. Podobnie trudny klimat będzie w pracy. Jeśli czujesz, że ktoś nie wzbudza Twojego zaufania, po prostu nie zgadzaj się na składane Ci propozycje.

Koziorożec

Trzeba będzie trzymać uczucia i emocje na wodzy. Dzisiaj będziesz bezwzględny i nieco oschły. Pojawi się potrzeba, abyś komenderował innymi i dyktował, co mają robić. Taka rola nie powinna Ci być obca i poradzisz sobie z zadaniami, które postawi przed Tobą dzień. Wieczór przyjemny z bliską osobą.

Wodnik

Masz przed sobą intensywny i wypełniony zajęciami dzień. Powinieneś skupić się na obowiązkach i zaległych zadaniach do wykonania. Coś będzie wymagało Twojej pilnej interwencji. Ktoś będzie sprawdzał Twoją rzetelność i punktualność. W sprawach partnerskich bez radości.

Ryby

Poranek przyniesie Ci pewne dylematy. W pracy nie pozwól, aby ktoś naruszał Twoją przestrzeń bądź się z Ciebie naśmiewał. Księżyc po południu przejdzie do Twojego znaku. Pamiętaj, ufaj swojej intuicji, nawet jeśli podopowiada Ci coś pozornie nierealnego, okaże się, że to prawda.

Zobacz wideo: Co gwiazdy mówią o mężczyznach?

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Popularne określenia w astrologii i co oznaczają

Czasem zdarza się, że używane są przymiotniki w astrologii, które mogą być niezrozumiałe dla osoby odczytującej swój horoskop. Pojawiają się takie określenia, jak lekki, łatwy bądź miękki, odnosi się to do sekstyli lub trygonów, zdarza się, że używa się ich do koniunkcji – oznacza to, że znaki są dla siebie harmonijne. Kiedy zaś mowa o trudnych, ciężkich i twardych, to mówi się o kwadraturze i opozycje, które świadczą o braku harmonii.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/sarayut Thaneerat

Pozostałe wiadomości