Horoskop

Horoskop na środę. Jak całkowite zaćmienie Księżyca wpłynie na poszczególne znaki zodiaku?

Horoskop

sarayut Thaneerat/Getty ImagesHoroskop dzienny na poniedziałek 29 listopada 2021 r.

Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Słońce o godzinie 4:39 wkracza do znaku Strzelca. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca nastąpi o godzinie 13:13. W tym dniu dojdzie do całkowitego zaćmienia Księżyca. Będziemy działać trochę irracjonalnie, dawać się ponieść chwilowym emocjom i nastrojom. Nie jest to dobry dzień na chłodne i racjonalne kalkulacje. Warto słuchać podszeptów intuicji i pozwolić sercu dojść do głosu. Sprawdź horoskop dzienny na środę 26.05.2021 r.

Horoskop dzienny na środę, 26.05.2021 r.

Baran

Dzisiaj miło spędzisz czas w towarzystwie przyjaciół i znajomych. Dowiesz się interesujących nowinek o swoich współpracownikach czy dalszej rodzinie. Środa powinna upłynąć Ci błyskawicznie i pod znakiem dużej ilości wydarzeń i wiadomości.

Byk

Twoje nadzieje nie będą miały wiele wspólnego z rzeczywistością. Ktoś okaże się zupełnie inną osobą niż to sobie wyobrażałeś Byku. W dalszej perspektywie zrozumiesz, że wyjdzie Ci to tylko na dobre. Dzisiaj uważnie obserwuj swoje otoczenie i wyciągaj wnioski.

Bliźnięta

Będziesz miał dzisiaj chęć do brania życia w swoje ręce, samodzielnego podejmowania decyzji i wprowadzania korzystnych reform w swoje otoczenie. Pełnia w opozycyjnym znaku Strzelca rozdmucha Twoje ambicje życiowe i sprawi, że praca będzie palić Ci się w rękach. Poczujesz, że chcesz więcej. Wszystkiego.

Rak

Być może nie jest to Twój wymarzony czas. Niby nic strasznego się nie dzieje, ale psychicznie i emocjonalnie będziesz po prostu zmęczony. Rozczarowanie kontaktami towarzyskimi nie wpłynie na Ciebie budująco. Najlepiej zrobisz obmyślając jakąś nową strategię w samotności.

Lew

Uważaj, bo dzisiaj wyzbędziesz się kompletnie samokrytycyzmu i możesz lekko przecenić swoje siły. Superksiężyc w znaku Strzelca sprawi, że Twój wewnętrzny płomień wybuchnie ze zdwojoną siłą, będziesz zapalczywy i nieprzewidywalny. W pracy ugrasz co chcesz. Może Pełnię trzeba wykorzystać, aby ożywić również atmosferę w związku?

Panna

Dzisiaj możesz zaliczać gafę za gafą. Nieporozumienia z współpracownikami przejdą w prawo serii. Spokojnie, nie załamuj rąk. To tylko dzisiaj możesz mieć poczucie, że z całym światem jesteś na wojennej ścieżce i mówisz innym językiem. Już wieczorem sytuacja zacznie się uspokajać.

Waga

Sytuacja będzie wymagała od Ciebie intensywniejszego niż zazwyczaj zaangażowania, dlatego niewykluczone, że spędzisz więcej czasu w miejscu pracy. Napięte relacje, wyśrubowane wymagania i presja skupią się na innych. Ty wyjdziesz obronną ręką, tylko jako świadek czyjegoś konfliktu.

Skorpion

Dzisiaj ktoś będzie usiłował wydawać Ci polecenia, co oczywiście nie spotka się z Twoją aprobatą. Jednak takie wydarzenie będzie dla ciebie swoistą nauczką, że nie należy dopuszczać do pewnych relacji. Doznasz olśnienia i przenikliwie zanalizujesz swoje postępowanie. Podejmiesz względem tej osoby decyzje na przyszłość.

Strzelec

To właśnie dzisiaj w Twoim znaku dojdzie do Super Pełni i zaćmienia naszego Srebrnego Globu. Możesz się czuć tym wyróżniony, ale pamiętaj, nie wszystko jest tym na co wygląda i Twoja sytuacja nie należy do prostych. Otoczenie będzie od Ciebie wymagać stawania na wysokości zadania, zadeklarowania się i dokonania trudnych wyborów. Nawet banalne decyzje będą niosły ze sobą dalekosiężne skutki.

Koziorożec

Pamiętaj, że poczucie, że dzisiaj wszystko staje na głowie nie jest tylko Twoim udziałem. Chwilowy chaos czy niepokój w miejscu pracy czy edukacji, nie będzie na dłuższą metę szkodliwy. W domowych pieleszach poczujesz się swobodniej i spędzisz całkiem miły wieczór.

Wodnik

Los postawi Cię w sytuacji, w której będziesz musiał coś publicznie wygłaszać, bądź zostaniesz zapytany o zdanie lub opinię w szerszym gronie. Twój intelekt będzie dzisiaj pracował na wysokim poziomie, a to co sądzisz zostanie docenione. Na gruncie domowym ktoś poprosi Cię o radę.

Ryby

W tym dniu Twoja intuicja może płatać Ci figle. Wiele spraw pójdzie wbrew, bądź całkiem na opak w stosunku do Twoich oczekiwań i przeczuć. Możesz nawet zwątpić w siłę swoich zdolności. Spokojnie. Pełnia Księżyca odbywa się w kwadraturze do Twojego znaku i na chwilę wyprowadzi Cię w pole. Na szczęście nieszkodliwie.

Po czym poznać dobry horoskop?

Według astrolog Merkurji, prawidłowo napisany horoskop odnosi się do wydarzeń obserwowanych na niebie. - Na przykład mamy koniunkcję Marsa i Wenus, mamy Słońce w zerowym stopniu Barana, mamy równonoc wiosenną. Ten horoskop odnosi się do rzeczywistych wydarzeń: do nowiu, pełni, koniunkcji, do tego, co się dzieje na niebie - stwierdza.

Więcej na ten temat w wideo poniżej:

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości