Dzienny

Horoskop na wtorek. Dzień będzie sprzyjał 3 znakom

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Abstrakcja
gettyimages/Ekaterina GoncharovaHoroskop na wtorek

Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 10 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez niecałą godzinę pozostanie w znaku Lwa, po czym przejdzie do znaku Panny.

Dzień wybitnie sprzyja znakom ziemskim, które powinny cieszyć się z efektów swojej pracy. Byki, Panny i Koziorożce mogą pochwalić siebie za gospodarność i oszczędność. Dzisiaj ktoś Was oficjalnie nagrodzi za rzetelnie wykonane zadania. Obydwa światła horoskopu przebywają w doskonałym położeniu względem siebie i pomogą w efektywnym i profesjonalnym wykonywaniu swojej pracy. Chętnie weźmiemy się do obowiązków, a robota będzie się przysłowiowo palić w rękach.

Horoskop dzienny na wtorek, 10 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj nie będziesz w centrum zainteresowania i możesz czuć się niezauważony. Jowisz wkracza do Twojego znaku dopiero jutro, więc coś wisi w powietrzu, ale jeszcze się nie wykluło. Twoja propozycja pozostanie bez echa, więc może lepiej poczekać i złożyć ją za dwa trzy dni.

Horoskop dzienny - Byk

Przed Tobą doskonały dzień. Z ochotą weźmiesz się do pracy, ponieważ wiesz, że przyniesie doskonałe efekty. Coś Cię pozytywnie zaskoczy. Być może gruchnie wieść, że ktoś niebawem awansuje i możesz to być właśnie Ty. W kwestiach budżetu domowego, również nastąpi porozumienie bądź kompromis.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj nie posiedzisz. Ciągle trzeba będzie coś robić, z kimś służbowo rozmawiać, dokądś biec. Pogoda będzie Cię zachęcać do zabawy, rozrywki bądź wypoczynku, ale nie dla Ciebie te przyjemności. Nie opuścisz firmy, uczelni bądź biura do późna.

Horoskop dzienny - Rak

To dobry dzień na negocjowanie warunków pracy bądź mówienie o swoich oczekiwaniach. Sprzyja Ci rosnący Księżyc w znaku Panny, dzięki czemu uporasz się z obowiązkami z łatwością i skutecznością, o której inni mogą tylko pomarzyć. Zadbasz o siebie, zakupisz sobie potrzebne rzeczy, zafundujesz sobie zdrowe odżywianie.

Horoskop dzienny - Lew

Zanim na dłużej będzie dobrze, dzisiaj trzeba jeszcze przełknąć to, co zostało Ci zgotowane w miejscu pracy lub nauki. Musisz być cierpliwy. Jeśli teraz ustąpisz, jutro zyskasz dużo więcej. W sprawach sercowych też będzie trochę chłodniej.

Horoskop dzienny - Panna

Przed Tobą świetny dzień! Odrzucisz wreszcie swoje niezadowolenie i ciągłą potrzebę krytykowania siebie. Uwierzysz w swoje możliwości i pozbędziesz się nieśmiałości w kwestiach partnerskich. Sama wyjdziesz z inicjatywą, coś zaproponujesz i spotkasz się z aprobatą.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj nie pozwól sobie ani na zbyt frywolne żarty, ani na zdawać by się mogło niewinne ploteczki. Ktoś może wykorzystać Twoje słowa i zadziałać w złej wierze, tak aby Ci zaszkodzić. Nie daj się podejść w pracy i nie wychodź nigdzie przed czasem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Wszystkie sprawy, którymi będziesz się zajmować, powinny być zwieńczone sukcesem. Dzisiaj możesz liczyć na swoją stuprocentową skuteczność. Wieczorem pojawi się okazja do tego, aby inspirująco spędzić czas w towarzystwie, na którym będzie Ci zależało.

Horoskop dzienny - Strzelec

We wtorek skup się na obowiązkach i nie obiecuj sobie zbyt wiele, jeśli chodzi o kwestie partnerskie. Może się okazać, że planowana rozrywka, spotkanie czy impreza nie dojdą do skutku, a w zamian za to będziesz musiał poświęcić swój czas i wysiłek na rzecz ratowania jakiegoś projektu.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Koziorożec

Sprzyja Ci Słońce w znaku Byka i rosnący Księżyc w znaku Panny. Możesz spodziewać się jakichś przyjemnych niespodzianek. Energia dnia Cię wspiera i od rana wprawi Cię w doskonały humor. Otrzymasz miłe wiadomości, a Twoja aktywność umysłowa i fizyczna będzie na wysokim poziomie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą trudne rozmowy w miejscu pracy. Ktoś wymaga od Ciebie niemożliwego. W domu i partnerstwie bez porozumienia. Negocjuj i przedstaw swoje racje, ale trzeba przyjąć odmowę z podniesioną głową. Niedługo i tak postawisz na swoim.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj Twoje przedsięwzięcia obiorą dobry kierunek, podróżowanie będzie miłe i szybkie. Telefony i e-maile wywołają uśmiech na Twojej twarzy a sygnał od dawno niewidzianej osoby stanie się zapowiedzią dobrych wydarzeń. Wykorzystaj potencjał dnia na swoją korzyść, jutro już tak łatwo nie pójdzie.

Ruch prosty planet w horoskopie

Planety mogą poruszać się różnym ruchem w horoskopie urodzeniowym. Ruch prosty nazywany jest też postępowym lub dyrekcyjnym. Oznacza to, że planeta biegnie "do przodu", czyli biegnie zgodnie z ruchem danego znaku, np. od Barana, Byka, Bliźniąt, przez Raka, Lwa, pannę itd., do Koziorożca, Wodnika i Ryb. Ruch oznacza się literą D od direct bądź P od polskiego słowa "prosty". Świadczy o naturalnym rozwoju wydarzeń.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Ekaterina Goncharova

Pozostałe wiadomości