Dzienny

Horoskop na środę. Będziemy czuć się wyluzowani

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja

Jaki jest horoskop dzienny na środa, 24 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce znajduje się w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka. O godzinie 15.08 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa.

Dzisiaj na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, więc możemy czuć się nieco bardziej wyluzowani. Będziemy działać bez presji i z większym zakresem swobody. Większa część zodiaku poczuje, że może się realizować i zorganizuje sobie czas tak, jak chce i lubi.

Horoskop dzienny na środę, 24 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Poranek będzie senny i markotny. Odżyjesz po południu, kiedy Księżyc przejdzie do znaku Lwa. Zapragniesz się pobawić ze znajomymi. Niewykluczone spontaniczne spotkanie na tak zwanym mieście i wspólna, dobra rozrywka.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Rano ktoś będzie szedł ci na rękę i z radością ułatwi ci pracę. Możliwe, że stworzysz jakiś nowy, korzystny układ. Po południu możesz popsuć ten dobry klimat, wdając się w jałową dyskusję o błędach przeszłości z bliską osobą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj zachowaj wzmożoną ostrożność i nie daj się zwieść przy jakimś rozdawaniu profitów lub bonusów. Ktoś, udając wobec ciebie życzliwość, będzie chciał wybadać grunt i wysondować cię w pewnych kwestiach. Musisz zawalczyć o sprawy zawodowe.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Nareszcie przyszedł czas na cieplejszy powiew w twoim partnerstwie. Dobra atmosfera w relacji napełni cię poczuciem radości i zachce ci się pracować. Będziesz mieć również szczęście do spraw związanych z rodzeństwem i kuzynostwem.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Trzeba zagryźć zęby i robić swoje, chociaż ktoś przeszkadza ci jak może. Dzień przyniesie spory wysiłek i całą masę nieplanowanych wcześniej obowiązków. Możesz się również spotkać z jakimiś plotkami na swój temat, które wypłyną na światło dzienne.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

To będzie dobry układ na to, aby rozwiązać jakąś rodzinną komplikację. Bardzo możliwe, że trzeba zadzwonić do specjalisty, umówić komuś wizytę i jeszcze wziąć za rączkę jak dziecko. Dzisiaj zadziałasz na innych jak plaster miodu na serce. Pamiętaj jeszcze o sobie i będzie świetnie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Księżyc znajduje się w kwadraturze do twojego znaku, zatem możesz poczuć, że otaczający cię ludzie są dziwnie opryskliwi i niemili. Właściwie bez wyraźnego powodu może wywiązać się kilka sprzeczek. Aura wyraźnie poprawi się po południu, kiedy Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzień zaproponuje ci wyjście z jakiejś zawikłanej sytuacji i to będzie genialne rozwiązanie. Tak proste, że to aż dziwne, że nie wpadłeś na to wcześniej. W sprawach zawodowych nadal możesz dyktować warunki. Trochę gorzej po powrocie do domu, ponieważ znowu o czymś zapomniałeś.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Mogą odezwać się jakieś stare dolegliwości i przeszłe choroby, które zostawiły gdzieś swoje piętno. Możliwe, że będzie Cię coś strzykać w kościach, albo łamać w stawach. Dzisiaj twoja kondycja nie będzie w szczytowym punkcie. No cóż. Trzeba sobie to zrekompensować jakimś smakołykiem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Wszystko idzie zgodnie z planem. Świetnie zaprezentujesz swoje zdolności i kompetencje, dzięki czemu wzrośnie zainteresowanie tym, co robisz na gruncie zawodowym. Koło południa spontaniczne spotkanie bardzo cię ucieszy. Wieczorem kogoś ukłuje zazdrość.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj ktoś złoży ci obietnicę, z której nie będzie zamierzał się wywiązać, zatem nie trać czujności. Warto to, co powiedzą inni, podzielić przynajmniej przez dwa. Z powodu braku opanowania możesz mieć jakieś nieprzyjemności w drodze z lub do pracy.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Kolejny dzień, w którego trakcie nie będziesz mogła nacieszyć się z towarzystwa drogiej ci osoby. Do południa porwie cię na swoje skrzydła ogromny optymizm i wszystko będzie wydawać się takie proste. Niestety nie do końca, ponieważ wieczorem jednak trzeba będzie ruszyć trochę rękoma.

Rytuał na ostatnią kwadrę Księżyca - praktyka wdzięczności

Ostatnia, trzecia kwadra Księżyca to czas, kiedy jesteśmy przeciążeni i przesileni. Z tego powodu czasem nie jesteśmy w stanie dostrzec pozytywnych stron i czujemy się, jakbyśmy ciągle doświadczali porażek. Praktyka wdzięczności pomoże nam rozładować negatywne emocje i wesprze w ostatniej fazie. Pod koniec dnia warto zapisać na złotej kartce to, co dobrego nam się przydarzyło. Następnie zapalić złotą lub białą świecę, nad którą będziemy medytować nad pozytywnymi emocjami.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: kampee patisena/Getty Images

Pozostałe wiadomości