Dzienny

Horoskop na środę. Uważaj na te osoby. Może nastąpić u nich eskalacja agresywnych zachowań

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Nocne niebo
gettyimages/ Tony RowellHoroskop na środę

Jaki jest horoskop dzienny na środę, 18 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Strzelca. Następnie Srebrny Glob przejdzie do znaku Koziorożca.

Dzisiaj na niebie utworzy się koniunkcja Marsa i Neptuna w dwudziestym piątym stopniu znaku Ryb. To nie jest optymistyczny układ. Niesie ze sobą eskalację nerwowych i agresywnych zachowań u osób o słabej psychice. Możliwe również próby dokonania zamachu na tle religijnym czy terrorystycznym. Na morzach i oceanach również bardzo niespokojnie. Z plusów tego układu możemy wyciągnąć zwiększenie się zainteresowania turystyką na jachtach oraz rejsami.

Horoskop dzienny na środę, 18 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Ktoś może sprawić Ci swoim zachowaniem wielką przykrość. To może być niezbyt sympatyczny dzień, w którego trakcie będziesz wykonywać zadania, co do których czujesz niechęć. Licz się ze stanem napięcia nerwowego, które będzie Ci towarzyszyć już od rana, ale wieczorem to poluzuje.

Horoskop dzienny - Byk

To będzie dobry dzień pod względem emocjonalnym. Możesz spotkać się z empatią, zrozumieniem i wsparciem ze strony kilku osób. Ktoś będzie chciał spędzać z Tobą intensywnie czas i zacieśnić znajomość. Dzisiaj kwestie finansowe też będą szły lepiej niż ostatnio.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz mieć pokusę, aby zrobić coś szalonego i nierozsądnego. Koniunkcja Marsa i Neptuna może trochę wybić Cię z rytmu i wysłać Twój rozsądek na urlop. Nie ulegaj presji i nie rób tego, czego mógłbyś pojutrze żałować. Dzisiaj uważaj na to, aby szanować przepisy i nie jedź na gapę.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą dzień pełen nowych inicjatyw. Uda Ci się przekonać innych do swoich innowacji i rozwiązań. Będziesz mieć posłuch i autorytet. Ktoś, kto podejmuje nowe obowiązki, będzie Cię pytał o radę. Poczujesz, że inni liczą się z tym, co masz do powiedzenia.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj będziesz potrzebować poczucia komfortu i ochrony. Możesz czuć, że wszystkie czułe punkty masz na wierzchu i ktoś z łatwością może Cię w nie trafić. Jesteś przewrażliwiony na swoim punkcie i reagujesz z przesadą. Wieczorem poczytaj coś na wyciszenie.

Horoskop dzienny - Panna

W opozycyjnym znaku Ryb dojdzie do spotkania Marsa i Neptuna. Nie podziała to na Ciebie motywująco. Poczujesz, że brakuje Ci wielu rzeczy do szczęścia, że czegoś nie masz. Wpadniesz w zły humor i zaczniesz snuć ponure wizje. Przystopuj, to tylko gorszy dzień.

Horoskop dzienny - Waga

Chociaż zazwyczaj jesteś dość ostrożna i zachowawcza, jeśli chodzi o miłosne lub przyjacielskie relacje, dzisiaj pod wpływem nagłego impulsu możesz przeholować. Z Twoich ust padną słowa, których sama się nie spodziewałaś, a które ciężko będzie cofnąć. Zachowaj rozsądek.

Horoskop dzienny - Skorpion

W sprzyjającym Ci znaku Ryb dojdzie do koniunkcji Marsa i Neptuna. To dobry moment, aby sięgnąć po coś, co do tej pory nie było w zasięgu ręki. Poczujesz głód artystycznych i subtelnych wrażeń. Muzyka, sztuka, dobra literatura będą Cię dzisiaj pochłaniać.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ktoś może się wobec Ciebie zachować wręcz bezwzględnie. Nie licz na to, że otrzymasz podziękowania czy wdzięczność za Twoje wcześniejsze przysługi. Zauważysz, że Twoje starania są niedocenione. Dzisiaj musisz polegać na swoich zasobach i sile fizycznej.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Koziorożec

Rano nie będziesz narzekać na brak pracy, z mozołem i cierpliwością uporasz się z jakimś obowiązkiem, który jest konieczny. Księżyc po południu przejdzie do Twojego znaku i zaczniesz bardziej skupiać się na swoim zdrowiu i kondycji fizycznej. Być może zapiszesz się na wizytę profilaktyczną do specjalisty.

Horoskop dzienny - Wodnik

Poczujesz lepszą, lżejszą energię wokół siebie. Do Twojego życia osobistego wejdzie nadzieja i więcej radości. Dzisiaj odetchniesz z ulgą, ponieważ w pracy też coś uda się pomyślnie sfinalizować. Z kondycją fizyczną również korzystniej.

Horoskop dzienny - Ryby

W Twoim znaku dojdzie dzisiaj do spotkania opiekuna Ryb, czyli Neptuna z ognistym i agresywnym Marsem. To nie jest dzień na lekceważenie swoich rywali bądź konkurencji. Chwila nieuwagi może Cię dużo kosztować. Postaraj się nie używać ostrych lub niebezpiecznych narzędzi, bądź czujny.

Co oznacza retrogradująca Wenus w horoskopie urodzeniowym

Naturalnie Wenus łączy się z pozytywnymi relacjami z innymi. Jeżeli pojawia się w horoskopie urodzeniowym retrogradująca Wenus, to sytuacja jest odwrotna. Może pojawić się problem ze znalezieniem odpowiedniej „drugiej połówki”. Kontakty międzyludzkie mogą sprawiać więcej problemów. Przy tym ustawieniu powinno się zwracać uwagę, aby postrzegać osoby takie, jakie są, a nie przez pryzmat swoich wyobrażeń.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Tony Rowell

Pozostałe wiadomości