Dzienny

Horoskop na sobotę. Poniesie nas fantazja

Dzienny

Autor:
Astrolog
Merkurja
koło znaków zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na sobotę 6 sierpnia, dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Wieczorem Srebrny Glob o godzinie 18.38 przejdzie do znaku Strzelca.

Sobota podzieli się na dwie wyraźnie odmienne od siebie części. Czas do późnego popołudnia wypełnią nam głównie prace domowe, ogródkowe i porządkowe. Kiedy wzrastający Księżyc przejdzie do znaku Strzelca, poniesie nas fantazja i nagle zapragniemy wybiec gdzieś z domu, spotkać się ze znajomymi, zorganizować spontanicznie jakiegoś grilla w ogródku. Wieczór upłynie nam radośnie i w optymistycznym nastroju.

Horoskop dzienny na sobotę 6 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Sobota rozpocznie się z opóźnieniem. Dasz sobie pozwolenie na leżakowanie. Wieczorem gorące energie zaleją cię niczym tsunami. Zarówno Słońce, jak i Księżyc będą przebywać w ognistych znakach, co podziała na ciebie ożywczo i wygoni cię z domu na imprezy oraz towarzyskie spotkania w plenerze.

Horoskop dzienny - Byk

Rano możesz przeżywać jeszcze lekki kryzys, co będzie się wiązało z odreagowaniem wczorajszych obciążeń. Nie zastanawiaj się zbytnio nad tym, co lub kto może wyrządzić ci jakieś szkody, ponieważ sam sprowadzisz je do swojego życia. Wieczorem na twoją buzię wejdzie wreszcie uśmiech, jest szansa na udany, lekki czas we dwoje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Sobota zapowiada się wyśmienicie, a szczególnie druga jej połowa. Wzrastający Księżyc w znaku Strzelca przyniesie ci zwiększone zainteresowanie, które będzie ci okazywać płeć przeciwna. Będziesz błyszczeć w towarzystwie, skupiać na sobie uwagę, opowiadać anegdoty, których otoczenie posłucha z zapartym tchem.

Horoskop dzienny - Rak

Wzrastający Księżyc w znaku Skorpiona, aż do wieczora będzie pozytywnie działał na twój wygląd zewnętrzny. Możesz zafundować sobie jakieś maseczki, odżywki i generalnie pobawić się w domowe spa. Wieczorem w drodze do pewnego miejsca możesz spotkać dawnego znajomego bądź przyjaciela i zasięgnąć w istotnej sprawie języka.

Horoskop dzienny - Lew

Sobota podzieli się na dwie, wyraźnie różne od siebie części. Do momentu, kiedy Srebrny Glob będzie przebywał w znaku Skorpiona, będziesz czuł się osłabiony, zmęczony i niezadowolony z tego, co musisz wykonywać. Wieczorem energia radykalnie odmieni się na twoją korzyść. Księżyc w znaku Strzelca przywróci optymizm i zaproponuje ciekawe towarzystwo.

Horoskop dzienny - Panna

Sobotę zaczniesz wcześnie i z dużą dozą wewnętrznej determinacji do tego, aby wreszcie uporać się ze stertami zaległego prania czy też wykonać jakiś generalny przegląd w ogródku, ale już koło południa wpadną znajomi bądź rodzina i trzeba będzie poświęcić im trochę czasu i uwagi. Wieczorem dopadnie cię rozdrażnienie i dzień zakończysz markotna.

Horoskop dzienny - Waga

Rosnący Księżyc w znaku Strzelca szykuje jakąś pozytywną niespodziankę. Otwórz swój umysł na ciekawe propozycje i nowe plany, które zaprezentuje ci wieczorem bardzo przyjaźnie nastawiona osoba. Dzięki czyjejś uprzejmości możesz otrzymać wiadomość o nowej ofercie pracy, która jest skrojona jakby specjalnie dla ciebie.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Skorpion

Księżyc rośnie i aż do wieczora przebywa w twoim znaku zodiaku, zatem przez większą część soboty możesz mieć niepohamowaną chęć do imprezowania, odczuwać dziwne pobudzenie lub wręcz euforię, ale uważaj, ponieważ zbytnie integrowanie się z dużą ilością osób nie jest dla ciebie odpowiednie. Wieczorem możesz czuć się wykorzystany, co negatywnie podziała na twoją psychikę.

Horoskop dzienny - Strzelec

Rano najdą na ciebie jakieś dziwne smutki lub gorzkie refleksje. Wieczorem dasz się ponieść. Księżyc od godziny 18.38 znajdzie się w twoim znaku i nie oprzesz się zaproszeniom lub sam spontanicznie coś zainicjujesz. Zbyt mocna lub zbyt obficie zakrapiana impreza doprowadzi do tego, że w niedzielę będziesz niewyspany i nieprzytomny.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Najlepiej będzie ci działać i funkcjonować w pierwszej połowie dnia. Z powodzeniem uda się przeprowadzić wiele pożytecznych i zaplanowanych na dzisiaj czynności. Wieczorem możesz poczuć jakieś skutki ostatniego niewsypania, dlatego lepiej odpuść sobie huczne spotkania i zabierz się za książkę lub obejrzyj ulubiony serial.

Horoskop dzienny - Wodnik

Księżyc w znaku Skorpiona kieruje twoją uwagę na otoczenie. Twoi bliscy mają ci coś ważnego do przekazania, ale obawiają się o tym mówić wprost, dlatego dojdzie do jakiejś gry pozorów. Nawet jeśli czujesz się źle potraktowany lub prowokowany, nie daj się ponieść emocjom i przemyśl każde słowo przed tym, zanim opuści twoje usta, w innym wypadku będziesz o nim słyszał jeszcze długo.

Horoskop dzienny - Ryby

Sobota zacznie się dla ciebie nad wyraz przyjaźnie i sympatycznie. Przypomną o sobie znajomi i krewni, dla których nagle twoja osoba stanie się niezwykle ważna i interesująca. Ktoś z kim nie miałeś kontaktu już długie tygodnie, również wyśle jakiś niejednoznaczny sygnał, który ciężko będzie zinterpretować. Wieczorem jakieś plotki będą krążyć w powietrzu i szukać wiary naiwnych.

Ważne gwiazdy w astrologii - Asselus Północny i Południowy

Piątą i szóstą z największych gwiazd są Północny i Południowy Asselus, łączone w parę i nazywane Osłem. To dwie gwiazdy w stopniu 6 i 7 Lwa. Wiąże się on ze ślepotą, tak dosłowną jako chorobą i niebezpieczeństwami związanymi z wypadkiem, jak i duchowym i przenośnym. Chociaż może być to ślepota na pewne problemy ludzkie, to jednocześnie otwarte jest trzecie oko, które symbolizuje łączność ze światem duchowym.

Test CMS TVN2
Test CMS TVN2

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: neirfy / Getty Images

Pozostałe wiadomości