Dzienny

Horoskop na poniedziałek. Niektóre znaki będą miały bardzo dobry dzień

Dzienny

Autor:
Astrolog
Merkurja

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Dzisiaj będziemy przeżywać ostatni dzień tegorocznej, astronomicznej wiosny. Już jutro Słońce opuści znak Bliźniąt, aby przejść do znaku Raka i rozpocznie się lato. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 19 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku?

Przed Nami szansa na przyjemny, dość optymistyczny i wesoły poniedziałek. Do dobrych układów można również zaliczyć sekstyl pomiędzy Merkurym a Jowiszem, dzięki któremu poczujemy przypływ dobrego humoru, staniemy się skorzy do żartów i dowcipów. Szczególnie Barany, Bliźnięta i Strzelce mogą mieć niezrozumiałe dla innych znaków powody do śmiechu i robić otoczeniu różne psikusy, które niekoniecznie będą mile widziane.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 19 czerwca 2022 roku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj nie powinieneś się o nic martwic i niczym zbytnio przejmować. Chociaż to poniedziałek po długim weekendzie, to będziesz czuł się nadal jak na wakacjach. Sprawy będą załatwiać się same, ludzie wokół będą uśmiechnięci, a Ty poczujesz, że możesz cieszyć się swoim życiem.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Byk

Coś będzie Ci dzisiaj przeszkadzać. Czyjeś zbyt głośne i zbyt ekspresyjne zachowanie podziała Ci na nerwy, Nie będziesz mógł się skupić i przez to Twoje wyniki w pracy będą gorsze niż zazwyczaj. Wieczorem możesz niepotrzebnie przelać złość na kogoś bliskiego.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed Tobą fantastyczny i pełen uroczych niespodzianek dzień. Możesz dostać obietnicę intratnej pracy, znaleźć doskonałą wycieczkę w internecie, zakupić coś o czym marzyłeś po okazyjnej cenie. Cieniem na ten dobry nastrój mogą kłaść się drobne dolegliwości fizyczne.

Horoskop dzienny - Rak

Niespodziewanie Twoja ambicja zawodowa będzie szybować wysoko. Zapragniesz z kimś rywalizować o palmę pierwszeństwa w jakiejś dziedzinie i udowodnić, że nie masz sobie równych. Niestety niełatwo przełamiesz czyjś opór. Trafisz na inteligentnego przeciwnika.

Horoskop dzienny - Lew

Przed Tobą doskonały poniedziałek. Będziesz wdrapywał się po kolejnych szczebelkach kariery zawodowej, ale sprawi Ci to dużo przyjemności. Czas na nowy kurs językowy bądź jakiś inny rodzaj edukacyjnej aktywności. Wieczorem inspirujące, towarzyskie rozmowy.

Horoskop dzienny - Panna

Coś wisi w powietrzu i słychać będzie jakieś plotki o szykujących się, sporych zmianach w firmie. Nie przejmuj się, ponieważ jeśli dotyczą one Ciebie, to w najlepszym możliwym sensie. Co prawda po wakacjach będziesz mieć więcej obowiązków, ale czy warto się tym martwić dzisiaj?

Horoskop dzienny - Waga

Przed Tobą jakieś ciekawe spotkania. Zobaczysz, że wszystko jest możliwe, łącznie z nie branym wcześniej pod uwagę kandydatem. Ktoś się zaangażuje i będzie zabiegał o Twoje względy. Pewna poufna informacja otworzy Ci oczy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj możesz być trochę zdenerwowany i niezbyt pewny swoich umiejętności, co zdarza Ci się wyjątkowo rzadko. Nie podpisuj dokumentów pod presją czasu. Czyjeś naciski powinny wzbudzić Twoją czujność.

Horoskop dzienny - Strzelec

Przyjemny sekstyl pomiędzy Twoim patronem czyli Jowiszem a Merkurym, popchnie Cię w ciekawą drogę. Wielkie zmiany i wyzwania ostatnich dni staną się w Twojej głowie tym, czym być powinny, czyli przygodą! Dzisiaj możesz liczyć na motylki w brzuchu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Możesz stać się ofiarą obmowy lub niesprawiedliwej oceny. Trzeba będzie się wysilić i przypilnować swoich interesów w pracy oraz relacji w domu, ponieważ wokół Ciebie pojawią się szkodliwe plotki bądź dezinformacja. Szybko się z tym rozprawisz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzień będzie upływał wesoło i owocnie. Ożywcza energia Merkurego i Jowisza podpowie Ci jak pójść ścieżką, której do tej pory nie widziałeś. Rozwiązanie jakiegoś kłopotu samo wpadnie w ręce, pomoże w tym fachowa lektura, której wcześniej nie brałeś pod uwagę.

Horoskop dzienny - Ryby

Czyjeś błędne decyzje lub niedoświadczenie w wykonywaniu zadań sprawią Ci kłopot. Trzeba zachować się z wielkim taktem i dyplomacją, ponieważ wskazanie komuś wprost jego uchybień może się odbić na Tobie. Dzień upłynie w nerwowych klimatach, dopiero wieczorem się rozluźnisz.

Znaczenie Północnego Węzła Księżycowego w 7 domu

Północny Węzeł Księżycowy znajdujący się w siódmym domu wchodzi w konflikt z Południowym Węzłem Księżycowym będącym w domu pierwszym. W takiej sytuacji dochodzi do wewnętrznych konfliktów na tle ja-inni. Może to eskalować w relacjach międzyludzkich i sytuacjach partnerskich. Osoby z takim ustawieniem przejawiają problemy z tym, aby nie stawiać nadto na siebie lub innych. W takiej sytuacji powinno się pracować nad relacjami z innymi, ale również nad poprawnym wizerunkiem siebie i poczuciem własnej wartości. To umożliwi wypracowanie poprawnej wewnętrznej harmonii.

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut/Getty Images

Pozostałe wiadomości