Dzienny

Horoskop na piątek. To dobry dzień szczególnie dla 3 znaków zodiaku

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Abstrakcja
gettyimages/ oxygenHoroskop na piątek

Jaki jest horoskop dzienny na piątek 6 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie utworzy się sekstyl pomiędzy Merkurym przebywającym w znaku Bliźniąt a Wenus znajdującą się w znaku Barana.

Będziemy chcieli trochę skorzystać z życia i uszczknąć różnych przyjemności. Dzisiaj możemy znaleźć porozumienie w partnerstwie i zagwarantować sobie dobre wyniki w interesach. Zadbamy również o swoją atrakcyjność fizyczną, dlatego warto umówić wizytę u kosmetyczki, fryzjera, bądź pokusić się o zakup dodatków do garderoby. Piątek będzie szczególnie sprzyjał Bliźniętom, Wagom i Baranom.

Horoskop dzienny na piątek 6 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzień przyniesie Ci różnorakie okazje do sprawiania sobie i innym przyjemności. Przebywająca w Twoim znaku bogini miłości otworzy Cię na kontakty z ciekawymi osobami. Pojawi się okazja na dobrze rokującą relację lub odnowienie znajomości, która kiedyś była dla Ciebie ważna.

Horoskop dzienny - Byk

Ktoś będzie próbował zaistnieć w Twoim życiu, wręcz na siłę. Możesz mieć poczcie, że bez Twojej zgody jesteś zmuszony do utrzymywania z kimś kontaktu. Na szczęście znajdziesz jakiś pretekst i po południu wymigasz się od spotkań czy rozmów. Finansowo dobre informacje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed Tobą bardzo kolorowy dzień. Nareszcie coś się poluzuje i zaczniesz czuć, że życie to nie tylko obowiązki, ale również przyjemności i dobre doznania. Układ pomiędzy Merkurym a królową Afrodytą może przynieść jakieś uczuciowe uniesienia a w najgorszym wypadku – mały flirt.

Horoskop dzienny - Rak

Księżyc w Twoim własnym znaku spowoduje, że będziesz działać dość emocjonalnie i pod wpływem chwilowego impulsu. Wróci jakieś stare nieporozumienie z osobą, której nie darzysz sympatią. Będziesz czuł potrzebę wyrównania rachunków i… uda Ci się komuś utrzeć nosa.

Horoskop dzienny - Lew

To będzie całkiem udany dzień, ponieważ zrobisz na otoczeniu, a szczególnie na jednej osobie, doskonałe wrażenie. Coś, czego pragniesz, samo wpadnie w Twoje ręce. Dzisiaj będziesz działać skutecznie i precyzyjnie, a przy tym Twoja praca i inne zadania sprawią Ci wiele przyjemności.

Horoskop dzienny - Panna

Możesz być kapryśna i dać otoczeniu popalić niczym niezadowolona primadonna. Dzisiaj nie będziesz się gryźć w język. Zdemaskujesz kogoś, w pracy, bądź szkole kto pod pozorami miłych słówek realizował swoje interesy na Twoją niekorzyść.

Horoskop dzienny - Waga

Ktoś da Ci dzisiaj dowody swojego zaangażowania i tego, że jesteś ważnym elementem szerszego planu. Możesz liczyć na miłe prezenty, komplementy bądź upominki, ponieważ pewna osoba liczy na to, że zwróci Twoją uwagę. Sprawy zawodowe, egzaminy i komunikacja pójdą zgodnie z oczekiwaniami.

Horoskop dzienny - Skorpion

Lepiej nie szarżuj i nie wychodź przed szereg. Dzisiaj pierwszeństwo mają znaki powietrzne i ogniste, dlatego lepiej poczekaj na swoją kolej. Spokojnie, powoli wykonuj swoje obowiązki i nie zapominaj o terminach spotkań czy ważnych godzinach wizyt. Wieczorem impreza może zostać przesunięta.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj zadasz szyku i będziesz bezapelacyjnie rządzić na swoim, a niewykluczone, że również na cudzym terenie. Chociaż na chwilę pozostawisz pracę bez uwagi, a Twoje skupienie pochłoną kwestie towarzyskie, nic złego nie powinno się wydarzyć. Postawisz na autoreklamę.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś będzie starał się wykazać Twoje błędy lub rozegra sytuację na Twoją niekorzyść. Musisz się pilnować, aby nie rzucić tej osobie w twarz kilku ostrych słów. To niczego nie zmieni, lecz przyniesie wręcz odwrotny skutek, zatem nabierz wody w usta.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzień powinien upływać harmonijniej i w bardziej stonowany sposób niż wczoraj. Możesz liczyć na więcej spokoju oraz sprzyjające okoliczności w pracy. Pokażesz się z dobrej, sympatycznej strony i ktoś zmieni na Twój temat zdanie na lepsze. Samopoczucie dopisze.

Horoskop dzienny - Ryby

To nie jest trafiony dzień. Układy na niebie będą się interesować innymi znakami, dlatego możesz poczuć się chwilowo niedysponowana. Lepiej na moment się wycofać niż na siłę próbować coś zyskać. Nie wchodź komuś w drogę, dosłownie i w przenośni. Uważaj na przejściu dla pieszych.

Próżny księżyc w horoskopie urodzeniowym

Próżny Księżyc nazywany jest również mającym pusty bądź jałowy kurs. Jest to takie ustawienie księżyca, w którym nie tworzy on żadnego głównego bądź aplikacyjnego aspektu z żadną planetą. Ustawienie to jest w sytuacji, kiedy księżyc nie wyjdzie z danego znaku, w którym się znajduje. W takim ustawieniu nazywany jest planetą nieaspektową. Nawet jeśli znajduje się w Ascentencie, Medium Coeli itd., to wciąż traktowany jest jako próżny. Jest to częste ustawienie w horoskopach urodzeniowych.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ oxygen

Pozostałe wiadomości