Dzienny

Horoskop na niedzielę. Dzień upłynie aktywnie, ale kłótliwie

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Abstrakcja
gettyimages/ oxygenHoroskop na niedzielę

Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę 8 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Lwa. Na niebie przybywa tarczy Srebrnego Globu.

Niedziela będzie upływać aktywnie, ale dość kłótliwie, ponieważ jesteśmy tuż przed Pierwszą Kwadrą Księżyca, która zawsze niesie narastanie emocji. Dzisiaj nie ukryjemy się ze swoimi opiniami i dość radykalnymi ocenami, którymi poczęstujemy osoby w najbliższym otoczeniu. Niektóre osoby przy rodzinnym stole będą prezentować skrajnie odmienne poglądy.

Horoskop dzienny na niedzielę 8 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Lwa będzie działał na Twoją korzyść, zatem przed Tobą udana niedziela. Wokół Ciebie zajdą pozytywne zmiany. Odczujesz więcej sympatii i wsparcia ze strony otoczenia. Ty sam również staniesz się bardziej otwarty.

Horoskop dzienny - Byk

Niedziela będzie nerwowa, a część sytuacji nie ułoży się po Twojej myśli. Dzisiaj trzeba ustąpić jakimś starszym, roszczeniowym osobom, które zmuszą Cię do podejmowania działań, za którymi nie przepadasz. Przed Tobą dzień kompromisów.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzień roztacza przed Tobą wyśmienite perspektywy odpoczynku, zwiedzania, wycieczek i odwiedzin. Dzisiaj będziesz cieszyć się z obecności osób, które są w Twoim otoczeniu, ponieważ znajdziecie wspólną płaszczyznę. Zarówno humor, jak i energia ciała fizycznego Ci dopiszą.

Horoskop dzienny - Rak

Możesz odczuwać dzisiaj drobne niedogodności lub uprzykrzanie Ci życia płynące ze strony najbliższych. Ty o niebie, ktoś o chlebie… Rozbieżność tematów i oczekiwań da Ci się we znaki. Po południu bądź wieczorem nieoczekiwany telefon wyrwie Cię z zadumy.

Horoskop dzienny - Lew

To, co dzisiaj się wydarzy, na długo będzie odbijać się echem wśród znajomych czy rodziny. Możesz podejmować ważne decyzje. Trzeba będzie wypowiedzieć się również za kogoś nieobecnego. Niestety w tym dniu odpowiedzialność za innych spadnie na Twoje barki.

Horoskop dzienny - Panna

Planety spowodują spore napięcia, które staną się również Twoim udziałem Panno. Możesz być w złym humorze z uwagi na to, że ktoś nie liczy się z Twoim zdaniem, bądź lekceważy wysiłek, który wnosisz w jakąś sprawę od dłuższego czasu. Dzień upłynie Ci na refleksjach nad tym, czy warto się dłużej poświęcać.

Horoskop dzienny - Waga

To będzie udany dzień. Możesz poczuć, że wreszcie ktoś poświęca Ci tyle czasu i uwagi ile oczekujesz. Odczujesz, że jesteś doceniona i możesz liczyć na miłe wydarzenia na gruncie sercowym i rodzinnym. Po południu jakieś sympatyczne niespodzianki ucieszą wszystkich domowników.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie będzie lekko. Przed Tobą niedziela pełna wysiłku i nieplanowanych wydarzeń. Wiadomości, które dzisiaj do Ciebie spłyną, będą przynosić pewne zaskoczenie, oraz wieszczyć rychłą zmianę planów. Po południu ktoś będzie szukał z Tobą słownej potyczki.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ktoś nieświadomie będzie działał na Twoją korzyść. Możesz liczyć na to, że niebo uśmiechnie się do Ciebie. Dzisiaj wiele spraw poukłada się samo, w najlepszy możliwy sposób, praktycznie bez Twojego udziału. Nie napracujesz się, a zyskasz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie będziesz czuć się komfortowo w jakimś szerszym gronie, w które zostaniesz dzisiaj wrzucony. Pomimo tego, że jakieś ciekawe osoby będą próbowały Cię wciągnąć w dyskusję, nie będziesz mieć ochoty na bliższe relacje. Masz na głowie jakiś kłopot, który dzisiaj nie pozwoli Ci się rozluźnić.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj coś milszego i bardziej ekscytującego niż zazwyczaj. Rosnący Księżyc w znaku Lwa przyniesie Ci ożywczy powiew w kwestiach sercowych i partnerskich. Dobre informacje popłyną również przez telefon. To będzie aktywny czas pełen dobrego wysiłku, który przyniesie radość.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie wymuszaj na kimś zwierzeń lub wynurzeń. Chociaż bardzo chcesz pomóc, ta osoba może nie być na to gotowa. Nie zepsuj relacji swoją niecierpliwością. Dzisiaj nie będziesz mieć serca do czekania w żadnej sprawie i otoczenie może mieć dość Twoich nagabywań.

Dziki Księżyc w horoskopie urodzeniowym

Dziki, a inaczej nieokiełznany Księżyc w horoskopie urodzeniowym jest wtedy, kiedy ten wędrując poprzez dany znak, nie utworzy żadnego głównego aspektu. Jest to szczególnie rzadka sytuacja, jednak możliwa. Wtedy określa się, że „księżyc biegnie przez znak niczym dzikie zwierzę” i nie nawiązuje kontaktu z innymi planetami. Jest to szczególnie nieprzyjemna sytuacja dla osoby z takim ustawieniem planetarnym, ponieważ potęguje to znaczenie Księżyca próżnego. Pojawiają się problemy w życiu, niezrozumienie emocjonalne i może dojść do zachwiania życiowej równowagi.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ oxygen

Pozostałe wiadomości