Dzienny

Horoskop na niedzielę. Będziemy odczuwać niepokój

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 25 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Srebrny Glob rozpoczyna dzień w znaku Panny, ale o godzinie 18.42 przejdzie do fazy Wagi. Dzisiaj późnym wieczorem na niebie uściśli się pierwszy, jesienny Nów Księżyca w tym roku. Ponadto będziemy mieli do czynienia z kwinkunksem pomiędzy Wenus a planetą karłowatą Eris.

Wielu przedstawicieli zodiaku będzie mierzyć się z różnego rodzaju lękami i stanami zaniepokojenia. Będziemy poszukiwać równowagi i stabilizacji, ale do późnego wieczora niełatwo je odnaleźć. Pierwszy, jesienny Nów Księżyca uruchomi partnerskie obawy i możemy szukać potwierdzenia wartości związków, w których jesteśmy. W szczególności tyczy to się to Baranów, Raków i Wag.

Horoskop dzienny na niedzielę, 25 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiejszy Nów Księżyca w połączeniu z aktywnością Eris może cię po prostu zmęczyć. Będziesz potrzebować zdecydowanie więcej snu i wypoczynku niż zazwyczaj. Niedzielę przeznacz na regenerację organizmu oraz na ustabilizowanie twoich relacji z najbliższymi. Forsujące eskapady nie są dla ciebie wskazane.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Wieczorny Nów Księżyca przez cały dzień będzie wytwarzał wokół ciebie senną i markotną atmosferę. Możesz mieć poczucie, że coś nad tobą wisi, ale nie chce się ujawnić. Nawet drobne prace domowe nie będą przynosić ci ulgi. Wypieki lub inne domowe specjały mogą się nie udać.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj będziesz porządkował sobie swoje sprawy partnerskie i robił przegląd relacji. Nów w Wadze jest pretekstem do refleksji nad twoimi znajomościami. Być może część z nich się już wypaliła i czas skończyć z kontynuowaniem jałowych spotkań. Wieczorem humor ci się poprawi i poczujesz się dobrze ze swoimi decyzjami.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Niedziela prawdopodobnie nie ułoży się zgodnie z oczekiwaniami, ponieważ nie masz ochoty na aktywność. Będziesz się czuć zmęczony, zniechęcony i wyczerpany. Pierwszy, jesienny Nów Księżyca mocno nadwyręży twoje biopole. Nie ważne, ile będziesz spać, to i tak w twoim odczuciu może być za mało.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Niedziela będzie udana. Możesz liczyć na dobrą, towarzyską aurę, która zachęci cię do wspólnego skorzystania z promieni jesiennego słonka. Dzisiaj spacery i zażywanie świeżego powietrza są bardzo prawdopodobne. Dzięki temu, że będziesz otwarty na wyjaśnienia, które ktoś ci złoży, naprawisz sobie niepotrzebnie naruszone stosunki przyjacielskie.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Ciężko będzie ci dzisiaj wstać. Możesz mieć niskie ciśnienie i potrzebować mocnej kawy po to, aby się dobudzić. Pojawią się dalsze nieporozumienia na gruncie partnerskim, które trzeba będzie dogłębnie wyjaśnić i wyciszyć emocje. Wieczorem możesz poczuć, że nareszcie doszło do pewnego kompromisu i zawrzecie ugodę.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W twoim znaku zodiaku dojdzie dzisiaj do pierwszego, jesiennego Nowiu Księżyca. Już samo to wydarzenie astronomiczne będzie mocno na ciebie działać, powodując twoje nerwowe reakcje. Uważaj, ponieważ to, co dzisiaj robisz i mówisz, może zostać odebrane inaczej, niż jest to w twoich zamiarach. Z powodu trudnego położenia Wenus względem Eris padną twarde, zbyt mocne słowa.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj możesz działać przebojowo i z większym niż trzeba rozmachem. Ktoś będzie się czuć w twoim towarzystwie onieśmielony. Nie okazuj aż tak bardzo swojej przewagi i ustąp komuś pola do tego, aby się wykazał. Po południu energia będzie sprzyjać budowaniu więzi i umacnianiu relacji z bliskimi osobami.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Rano będziesz czuć się osłabiony i markotny. Coś może cię mocno zastanawiać lub zmartwi cię jakiś zły sen. Po południu zaskakująco dobrze wyjdą ci spotkania rodzinne. Okaże się, że możecie się zintegrować przy wspólnej zabawie i miło spędzić razem czas.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Niedziela zacznie się dość miło i sympatycznie. Księżyc, który do wieczora przebywa w znaku Panny, pomoże ci uporać się z jakąś zaległą, domową aktywnością. Jednak w miarę upływu godzin atmosfera będzie gęstnieć. Po przejściu Księżyca do znaku Wagi możesz spotkać się z jakimś niesprawiedliwym zarzutem, który cię zaboli.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj poczujesz wyraźną ulgę z powodu zażegnania jakiegoś konfliktu. Obawiałeś się, że na pewne rzeczy jest już za późno, ale twoje wątpliwości są bezpodstawne. Szczera rozmowa załatwi wiele i otworzy nowy rozdział w waszej znajomości. Wieczorem będziesz mieć powody do niespodziewanej radości.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ktoś będzie cię rano krytykować, chociaż masz świadomość tego, że nie ma ku temu powodów. Dzisiaj powinnaś okazać więcej wyrozumiałości i empatii, ponieważ niektórzy będą bardzo źle znosić działania Nowiu Księżyca. Poszukaj w sobie równowagi i spróbuj się nią podzielić z otoczeniem.

Karta tarota - Cesarzowa

Znakiem astrologicznym Cesarzowej jest Wenus. Nazywana jest również Władczynią. Jej numer arkanu to 3, a litera alfabetu hebrajskiego to ד - dalet. Ogólnym znaczeniem przypisywanym do karty jest obfitość. Symbolizuje wzrost, pomyślność i sukcesy na wielu polach, jednak dotyczy to przede wszystkim kwestii materialnych. Może symbolizować także czułą kochankę, kochającą oraz oddaną matkę i żonę. Jednocześnie Władczyni świadczy o osiągnięciu celów, nad którymi się pracowało.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Arctic-Images

Pozostałe wiadomości