Dzienny

Horoskop na niedzielę. Staniemy się nieco płaczliwi i rozżaleni

Dzienny

Autor:
Astrolog
Merkurja
sarayut Thaneerat/Getty ImagesHoroskop dzienny na niedzielę 22 maja

Jaki jest horoskop na niedzielę, 22 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 17:49 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Wieczorem na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity. Jest to faza, w której Księżyc jest widoczny w połowie, ale z każdą kolejną godziną jego tarczy będzie ubywać, ponieważ dąży do nowiu. 

Do południa będziemy skupiać się na rozrywkowych kontaktach towarzyskich i spotkaniach z bliskim osobami. Wieczorem atmosfera odmieni się radykalnie. Staniemy się nieco płaczliwi i rozżaleni, będziemy szukać winnych za Nasze niepowodzenia, zapragniemy się komuś zwierzyć ze zmartwień.

Horoskop dzienny na niedzielę, 22 maja 2022 roku

Horoskop dzienny - Baran

Poranek spędzisz w miłym plenerze. Wieczorem spokój rodzinny może zostać trochę zachwiany. Dzisiaj będziesz musiał kogoś pocieszać i robić za podporę dla osoby, która nie radzi sobie z sytuacją bądź emocjami.

Horoskop dzienny - Byk

W niedzielę niebo da Ci trochę odetchnąć. Nie będziesz angażować się w sprawy, które tak naprawdę nie leżą w zakresie Twoich obowiązków. Poczujesz potrzebę odreagowania lub relaksu i właśnie tym się zajmiesz, w szczególności po południu i wieczorem.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twój przewodnik Merkury przygotowuje się do opuszczenia znaku Bliźniąt. Dzisiaj możesz być w niezbyt radosnym nastroju. Pomarudzisz rodzinie, będziesz narzekać do telefonu, chociaż nie masz powodu. Wieczorem wszystkim dasz do zrozumienia, że bardzo źle się czujesz. Przesadzasz.

Horoskop dzienny - Rak

Rano rozstrzygniesz jakieś wątpliwości partnerskie. Twoje niepokoje się rozwieją. Okaże się, że nie musiałeś się, aż tak niepokoić. Trzecia Kwadra Księżyca w sprzyjającym Ci znaku Ryb pomoże szybko i skutecznie pozbyć się jakiś defektów czy bałaganu.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj wykażesz się odpowiedzialnością i weźmiesz na siebie stabilizującą rolę na domowym gruncie. W południe pojawią się propozycje spacerów czy krótkich podróży. Wieczorem ktoś popsuje Ci humor swoimi żalami i pretensjami, które nie będą miały realnych podstaw.

Horoskop dzienny - Panna

Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Ryb przyniesie jakąś sprzeczkę, która może na chwilę rozdzielić Cię z bliską osobą. Może ktoś pójdzie się przejść, może Ty wyjedziesz na kilka godzin w odwiedziny do rodziny? To chwilowe nieporozumienia, coś się oczyści. Ze zdrowiem lepiej.

Horoskop dzienny - Waga

Jakieś drobiazgi i szczegóły mogą popsuć Ci dzień. Nie ulegaj pokusie wdawania się w dyskusję, która tak naprawdę Cię nie dotyczy. Wieczorem Księżyc w znaku Ryb uruchomi jakieś Twoje dawne lęki i obawy, które mogą niepotrzebnie zaprzątać Ci głowę.

Horoskop dzienny - Skorpion

Trzecia Kwadra w wodnym znaku Ryb sprawi, że ktoś pójdzie Ci na rękę i coś obieca. Będziesz bardziej wrażliwy na potrzeby innych i z chęcią wysłuchasz o czyjejś, trudnej historii. Wieczorem przyjdzie czas na upiększanie się i zabiegi pielęgnujące Twoją urodę.

Horoskop dzienny - Strzelec

Księżyc, który niebawem znajdzie się w kwadraturze do Twojego znaku wróży dzień pełen niepokoju i zmian. Nerwowe spotkania będą wywoływać u Ciebie stan napięcia i możesz irytować się z byle powodu. Wieczorem możliwe niezbyt sympatyczne zaskoczenie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Poranek będzie wymagający i pełen wzajemnych uszczypliwości, które trzeba będzie puścić mimo uszu. Dzisiejsza aura planet zacznie Ci sprzyjać dopiero po południu, kiedy poczujesz się lżej i swobodniej. Znajdziesz się w towarzystwie, w którym będziesz się podobać.

Horoskop dzienny - Wodnik

Niedziela będzie dość nerwowa. Twój organizm może dzisiaj funkcjonować z pewnymi trudnościami. Coś dziwnie Cię osłabi, a rzeczy martwe mogą sprawiać różne złośliwości. Wieczorem zamartwianie się o przyszłość zawodową lub edukacyjną nie pozwoli Ci zasnąć.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj nastąpi Trzecia Kwadra Księżyca w Twoim znaku, co podziała na Ciebie wyzwalająco i oczyszczająco. Uda się coś uzdrowić. Wieczorem przestaniesz się przejmować tym, co myślą i mówią o Tobie inni, a zaczniesz się skupiać na tym, co jest ważne w Twoim życiu.

Co oznacza retrogradacja Jowisza w horoskopie urodzeniowym

Jowisz uznawany jest za benefik, a więc wielkie szczęście. W tym przypadku retrogradacja nie skazuje na życiowe niepowodzenia, problemy finansowe i niepokoje, chociaż może się zdarzyć i tak. Zazwyczaj osoba z Jowiszem w retrogradacji zamyka się we własnym świecie, ciężko jej zmieniać poglądy, a ponadto często konstruuje własny system wiary.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości