Dzienny

Horoskop na czwartek. Wyprawy do banków i urzędów powinny być udane

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Znaki zodiaku
gettyimages/ sarayut ThaneeratHoroskop na czwartek

Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 19 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Dzisiaj na niebie pojawi się trygon pomiędzy Słońcem a Plutonem, który zmotywuje nas do wydajniejszej pracy i większej solidności.

W czwartek wyprawy do banków i urzędów powinny być udane. Dzień upłynie Nam w energii ziemskiego żywiołu, dlatego będziemy bardziej skupieni, dokładni i rzetelni. Wszelkie prace na działce czy w ogródku powinny być bardzo satysfakcjonujące. Będziemy mieć też doskonałą rękę do roślin. Ten dzień zachęci Nas do korzystania z dobrodziejstw zdrowego rozsądku.

Horoskop dzienny na czwartek, 19 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj możesz być mocno rozkojarzony. Czwartek układa się w zupełnie innych energiach, niż byś sobie życzył. Niepotrzebne, nerwowe reakcje w pracy przysporzą Ci drobnych kłopotów. Uważaj, jak kierujesz pojazdami, o stłuczkę czy zarysowanie karoserii będzie nietrudno.

Horoskop dzienny - Byk

Przed Tobą wyśmienite chwile. Sprzyja Ci zarówno Słońce, jak i pozycja Księżyca. Dzień da Ci impuls do tworzenia długofalowych planów, układania sobie grafiku do końca miesiąca i porządkowania sytuacji wokół Ciebie. Możesz liczyć na dobre wyniki podliczenia oszczędności.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Układ na niebie zmusi Cię do wysiłku intelektualnego i fizycznego. Splot okoliczności będzie wskazywać Ci nowe możliwości biznesowe lub szkoleniowe. Dzisiaj nie odsapniesz nawet na godzinkę. Co chwilę będą się pojawiać nowe rozmowy, spotkania i sprawunki.

Horoskop dzienny - Rak

Od rana będziesz działać jak dobrze naoliwiony mechanizm. Wszystko pójdzie szybko, sprawnie i owocnie. Nawet jeśli masz przed sobą trudną rozmowę, to uda Ci się przeprowadzić ją tak, że jej efekt będzie zadowalający. Dzisiaj relacje z innymi przyniosą Ci satysfakcję.

Horoskop dzienny - Lew

Możesz wdać się w jakieś niepotrzebne utarczki. Będziesz czuć się zmęczony i wyeksploatowany. To już ostatnie takie dni. Wytrzymaj jeszcze trochę. Nie bądź uparty, jeśli chodzi o kwestie partnerskie, nie krusz kopii o drobiazgi. Niebawem będzie lepiej.

Horoskop dzienny - Panna

Dzień przedstawi Ci kilka wyśmienitych propozycji w pracy, które wywrą na Tobie mocne wrażenie. Pomimo tego, że będziesz zabiegana Panno, znajdziesz czas również dla siebie, aby zafundować sobie jakieś małe przyjemności. Dzisiaj Twoje zakupy czy też wizyty w salonach piękności będą udane.

Horoskop dzienny - Waga

Nie pozostawiaj spraw własnemu biegowi, nie spuszczaj oka z ważnych projektów. Dzisiaj chwila rozprężenia może przyczynić się do Twoich strat. Trzymaj rękę na pulsie zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Wskazane jest, abyś znalazła chwilę dla partnera.

Horoskop dzienny - Skorpion

Wykażesz się konsekwencją i żelazną ręką w pracy czy szkole. Dzisiaj inni mogą na Ciebie liczyć, a przede wszystkim Ty sam możesz na sobie polegać. To udany czwartek. Wyciągnąłeś wnioski z ostatnich błędów i dzisiaj wszystko trafi w punkt.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie będziesz miał dzisiaj okazji do luzu i radości. Układ planet zwróci Twoją uwagę ku twardym, materialnym sprawom oraz kwestiom finansów. Trzeba będzie zderzyć się z rzeczywistością. Otoczenie zareaguje niechęcią na Twoje pomysły czy propozycje.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wszystkie ważne dla Ciebie obowiązki będą się wypełniać niemal same. Dzisiaj sprzyjają Ci okoliczności. Możesz poczuć, że to jest to miejsce, ten czas i odpowiedni ludzie wokół Ciebie. Wykorzystaj okazję do tego, aby dobić korzystnego targu.

Horoskop dzienny - Wodnik

W pracy nadal bez konkretnych rozwiązań, które Cię interesują. Ktoś może Ci powiedzieć kilka gorzkich słów, że jesteś niekompetentny lub że nie spełniasz jego oczekiwań. Nie przejmuj się i nie bierz sobie tego do serca, ale rozważ na chłodno, czy ostatnio się trochę nie opuszczasz.

Horoskop dzienny - Ryby

Możesz poczuć, że chcesz popracować z energią ziemi i potrzebujesz kontaktu z przyrodą. To idealny dzień na przesadzanie kwiatków w większe doniczki, pielenie, sianie, grabienie i nawożenie. Nawet jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, postaraj się dotknąć stopami zielonej trawy.

Co oznacza retrogradujący Mars w horoskopie urodzeniowym

Retrogradujący Mars, który znajduje się w horoskopie powinien ostrzegać nas przed chorobami. Spowodowane jest to często nadużyciami mocy Marsa w naszych poprzednich życiach. Spowodowane jest to tym, że planeta ta w retrogradacji okazuje agresję w opozycyjną stronę – nie do zewnątrz, a do wewnątrz. Stąd mogą pojawiać się choroby, zwłaszcza te autoimmunologiczne. Ponadto, osoby z takim ustawieniem mogą mieć problem z radzeniem sobie z gniewem i złością.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ sarayut Thaneerat

Pozostałe wiadomości