Dzienny

Horoskop na czwartek. 4 znaki będą miały duże powodzenie

Dzienny

Autor:
Astrolog
Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Jaki jest horoskop dzienny na czwartek 18 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Na niebie coraz mniejsza tarcza Srebrnego Globu, który będzie niebawem w Trzeciej Kwadrze.

Dzisiaj przed południem utworzy się optymistyczny i żywiołowy trygon pomiędzy Wenus a Jowiszem, które przebywają w znakach ognistych. Poczujemy nagły przypływ wiary w swoje możliwości i zaatakujemy wybrane cele z nadzieją, że wreszcie zrealizujemy swoje plany i marzenia. Dzisiaj niebo będzie promować i wspierać odważne i szczere działania. Wiele osób będzie miało duże powodzenie towarzyskie, w szczególności tyczy się to Baranów, Lwów, Strzelców oraz Wag. Szczęście na loterii również niewykluczone.

Horoskop dzienny na czwartek 18 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Możesz dzisiaj promieniować szczególną atrakcyjnością dla płci przeciwnej. Będziesz w wyśmienitym nastroju i jeszcze w godzinach pracy staniesz się skory do rozrywek i żartów. Twoją uwagę przyciągnie po południu jakaś osoba, z którą koniecznie będziesz chciał spędzić wolny czas i to się oczywiście powiedzie.

Horoskop dzienny - Byk

Twoja patronka Wenus jest dzisiaj w kontakcie z Jowiszem, ale znajduje się w niesprzyjającym dla ciebie położeniu. Możesz dzisiaj ulegać romantycznym nastrojom, marzyć o spotkaniu i kontakcie z ukochaną osobą, ale rzeczywistość będzie działać temu wbrew. Obowiązki i okoliczności mogą stanąć wam na przeszkodzie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed tobą świetny dzień. Dzisiaj nastąpi z kimś głębsze porozumienie. Możesz cieszyć się z tego, że podpiszesz jakiś pakt, wygrasz w jakimś konkursie, zabłyśniesz przed właściwą osobą. Twoje zdolności i umiejętności zostaną dostrzeżone. Masz po prostu szczęście.

Horoskop dzienny - Rak

Coś rzuci się cieniem na twoje relacje z innymi. Możesz źle zinterpretować czyjeś postępowanie i będziesz, jak się później okaże, niepotrzebnie zasmucony. Pojawi się również zwiększone pragnienie wypoczynku i przebywania w domu, dlatego szybko uciekniesz z pracy.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj śmiało ruszaj do akcji. Niebo wspiera cię i dorzuci ci w gratisie jakieś przyjemne niespodzianki na gruncie sercowym. Możesz również wypróbować swoje sprawdzone numery i zagrać na loterii. Łut szczęścia prawdopodobnie trafi się właśnie tobie.

Horoskop dzienny - Panna

W tym dniu wydajność twojej pracy może znacznie słabnąć. Planety będą skupiać się na szaleństwach znaków ognistych i wspierać jakieś karkołomne przedsięwzięcia. Ty nie chcesz w tym uczestniczyć ani imprezować z okazji cudzych sukcesów. Wieczorem będzie mieć miejsce zdalna wymiana wiadomości.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj nie będziesz na niczym oszczędzać. Postanowisz zafundować sobie jakieś większe rozrywki lub ekskluzywne przyjemności. Nawet jeśli w tym dniu nie dokonasz formalnego zakupu, możesz zrobić bardzo intratną rezerwację. Los ci sprzyja. Twoja patronka Wenus uśmiecha się do ciebie szeroko, tak jak ktoś, komu wpadłaś w oko.

Horoskop dzienny - Skorpion

Coś ci się dzisiaj wymknie niemalże spod widelca. Chociaż miałeś poczucie, że trzymasz jakąś sprawę w garści, to niestety obrót sytuacji może cię niezbyt pozytywnie zaskoczyć. Dzisiaj trzeba przyjąć to zrządzenie losu z pokorą i trzymać się swoich ustaleń, ponieważ zrealizujesz to w innym terminie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Jowisz będzie dzisiaj w ramionach Wenus tak jak i ty w ramionach różnego rodzaju przyjemności. Nie muszą to być od razu sprawy intymne, ale niewykluczone. W tym dniu życie pozytywnie cię zaskoczy. Możliwe, że dostaniesz jakieś premie, nagrody i bonusy, których całkiem się nie spodziewałeś. Bierz, nie czekaj!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj będą cię drażnić rozpaplane osoby, które uparły się, aby szczebiotać akurat przy twoim biurku. Możesz być niecierpliwy i dość krytyczny, ponieważ innym nie dość, że nie chce się pracować, to jakby się zmówili, żeby przeszkadzać i tobie. Wieczorem poszukasz ukojenia w jakimś filmie.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed tobą dzień, w którym podkreślisz swoją wartość i będziesz śmiało walczyć o swoje. Okoliczności będą grały na twoją korzyść, dlatego możliwe, że spotkasz szefa, który w doskonałym humorze wsiądzie do windy i tam w trzy minuty załatwisz swoje sprawy. Inne temu podobne cuda również całkiem prawdopodobne. Ktoś po południu skusi cię na randez vous.

Horoskop dzienny - Ryby

Uważaj, ponieważ dzisiaj możesz mieć w sobie wyjątkową niechęć do tego, aby dostrzegać realne problemy i zbagatelizujesz jakieś zagrożenie. Ponieważ innych poniosą endorfiny, tobie również się to udzieli, ale bez realnych podstaw. Nie ulegaj jakiemuś zbytniemu entuzjazmowi.

Gwiazdy stałe w horoskopie – Markab

Markab jest gwiazdą drugiej wielkości znajdującą się w 23 stopniu Ryb. Świadczy o nadchodzącym smutku i tragedii, która nie jest spowodowana winą człowieka. Często zwiastuje cierpienie przez tragiczne wypadki losowe. Jednocześnie uznawana jest także za gwiazdę romansów i literatury. Historie spisane pozostawiają nie tylko ogromne wrażenie u odbiorcy, ale mają również duże znaczenie społeczne. Przyświeca pisarzom, ale również osobom związanym ze światem duchowym.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat / Getty Images

Pozostałe wiadomości