Dzienny

Horoskop dzienny na czwartek. Trzy znaki zodiaku rozpoczną sezon podbojów miłosnych

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
koło znaków zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny czwartek, 11 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przebywa w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie pojawią różne ciekawe układy. 

Planetoida Ceres znajdzie się w pozytywnym trygonie z Jowiszem, co może przynieść pozytywne wieści dotyczące rynków żywnościowych. Wspierająca zakochanych Wenus przejdzie ze znaku Raka do ognistego znaku Lwa, czym rozpocznie sezon na podboje miłosne dla przedstawicieli ognistego trygonu (Baran, Lew, Strzelec).

Z trudniejszych konfiguracji będziemy mogli zauważyć kwadraturę Słońca i Urana, co zawsze jest zapowiedzią niespodzianek i sytuacji nieplanowanych, a nawet awaryjnych. Kłopoty mogą sprawiać zarówno małe gniazdka elektryczne w mieszkaniu, jak i poważniejsze serwery, a nawet wielkie elektrownie. Czuły sprzęt zasilany prądem może stawać okoniem i utrudniać pracę. Dzisiaj istnieje duże prawdopodobieństwo ataków hakerskich i włamań do systemów informatycznych.

Horoskop dzienny na czwartek 11 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj uważaj na swoje ciśnienie. Możesz odczuwać dziwny, migrenowy ból głowy. Może czas trochę zwolnić, pomyśleć o swoim zdrowiu, wyjść na chwilę z zamkniętego pomieszczenia? Nie stawiaj wszystkich kart na pracę. Wieczorem partnerstwo da chwilę oddechu.

Horoskop dzienny - Byk

To nie będzie najlepszy dzień. Odczuwasz dziwne napięcie psychiczne, które może przeradzać się wręcz w fizyczne doznania, podobne do mrówek na całym ciele. Kwadratura Słońca i Urana mocno cię dotyka i nie będziesz umiał znaleźć sobie miejsca.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nadchodząca Pełnia Księżyca w przyjaznym ci znaku Wodnika, jak również przejście Wenus do sprzyjającego ci znaku Lwa to doskonałe wiadomości. Będziesz bardzo pobudzony, nastawiony na ekspansję i podbój terytorium wokół siebie. Dzisiaj czekają cię przyjemne niespodzianki.

Horoskop dzienny - Rak

Odczuwasz już całą swoją osobą nadchodzącą, elektryzującą Pełnię Księżyca w znaku Wodnika. Możesz mieć problemy ze snem, chodzić dziwnie pobudzony i mieć jakieś irracjonalne pomysły. To nie jest dobry moment, aby się kłócić z najbliższymi o sprawy fundamentalne, ponieważ bardzo łatwo cię dzisiaj wyprowadzić z równowagi.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Lew

Przed świat na nowo otwiera swoje bajkowe ogrody oraz pałace miłości. Do twojego znaku zodiaku wkracza Wenus, która będzie cię rozpieszczać przez najbliższe tygodnie. Dodatkowo uściśla się pełnia w opozycyjnym znaku Wodnika. Dzisiaj spodziewaj się różnych niezwykłych zbiegów okoliczności, ale uważaj bardzo na swój sprzęt elektroniczny, nie upuść laptopa!

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj możesz trochę uciekać od otaczających cię problemów i chować głowę w piasek. Może coś jest po prostu zbyt denerwujące, albo osoba, która naciska na pewne zmiany zachowuje się w sposób zbyt nachalny. W czwartek będziesz starała się chronić siebie i nie brać udziału w cudzych wojenkach. Słusznie.

Horoskop dzienny - Waga

Twoja patronka Wenus zmienia położenie ze znaku Raka na znak przyjaznego ci Lwa. To doskonała informacja. Przestaniesz się wreszcie… mazać. Wybacz, ale inne słowo nie oddaje lepiej tego, co ostatnio się z tobą działo. Nadchodząca Pełnia Księżyca w znaku Wodnika postawi cię do pionu. Będziesz pełna pozytywnej energii.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj niebo wysyła ci ostrzeżenia. Nie powinieneś podejmować zbędnego ryzyka, a już w szczególności jak ognia unikać hazardu, napojów wyskokowych i zdjąć stopę z pedału gazu. To nie jest dla ciebie lekki i przyjemny czwartek. Przez kogoś złośliwego znajdziesz się w niekomfortowym położeniu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Od rana możesz skakać pod chmury, ponieważ masz taki nadmiar energii, że sam nie wiesz co z nią zrobić. Najlepiej wykorzystaj ją pożytecznie, zamiast szaleć i poddawać się chwilowym impulsom, poszukaj intratnego zajęcia. Dzisiaj wyjątkowo łatwo znajdziesz dodatkowe źródło zarobkowania.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Niebo nie poskąpi ci mocnych wrażeń, chociaż to jest ostatnie czego dzisiaj poszukujesz. Pragniesz spędzić czas przy spokojnie wykonywanych obowiązkach, ale nie będzie ci to dane. Ludzie spotkani na ulicy, a nawet współpracownicy będą zachowywać się nieprzewidywalnie i w sposób irracjonalny, co nie przypadnie ci do gustu. Na szczęście wieczór harmonijny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Twój patron czyli Uran jest dzisiaj szczególnie aktywny, dodatkowo nakłada się na to mocny wpływ nadchodzącej Pełni Księżyca w twoim znaku, więc będziesz nadpobudliwy. To będzie mocny dzień, pełen zaskakujących spotkań i ważnych rozmów z innymi ludźmi. Dzisiaj możesz przeforsować swoje zamiary i zmienić tor jazdy, po którym ostatnio się poruszasz.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzień będzie się komplikował już od wczesnego rana. Niebo przynosi ci zmianę aury na nieco bardziej wymagającą. Ktoś narzuci ci swoje zdanie i będzie wymagał, abyś zgodziła się Rybko na narzucane odgórnie opcje. Wenus w znaku Lwa sprawi, że w twoim otoczeniu ktoś będzie kaprysił i rozkazywał.

Stałe gwiazdy w horoskopie urodzeniowym - Bungala

Bungala to niewielka gwiazda w 28 stopniu Skorpiona. Cechuje się charakterem Jowisza i Wenus. Chociaż jest ona słaba, to dobroczynna i może przynosić zaszczyty oraz protekcję. Znajdująca się w Skorpionie cechuje naukowców i pisarzy. W 28 stopniu Raka cechuje osoby nieostrożne, jednak często te spotykające się z nieoczekiwaną życzliwością ludzi, nawet obcych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Lidiia Moor / Getty Images

Pozostałe wiadomości