Horoskop

Horoskop na Dzień Chłopaka. Piotruś Pan, tradycjonalista czy przekorny łobuziak?

Horoskop

Aktualizacja:
Mężczyzna i znaki zodiaku na niebie

Z okazji Dnia Chłopaka mamy dla Was horoskop, który każda dziewczyna powinna przeczytać. Sama albo w parze ze swoją sympatią. Czy wszytko to prawda, czy tylko przymrużenie oka? Zdecydujecie sami!

Dzień Chłopaka 2021 - horoskop

Pamiętajmy jednak, że każdy znak ma swoje dwa oblicza, i dlatego przezorny zawsze ubezpieczony. Na początku relacji, każdy chłopak to awers, ale jeśli dochodzi do zerwania bądź konfliktu, warto być przygotowanym na rewers danego zodiaku.

Wszystkim chłopięcym wydaniom znaków zodiaku, bez względu na wiek, życzymy samych najlepszych chwil!

Baran - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

Jest aktywny, chętny do zdobywania Cię w każdy sposób, momentami nieco nachalny, ale to tylko dodaje mu uroku. Stale chce robić coś nowego, rozpiera go energia, nie waha się jeśli trzeba ryzykować. Możesz na nim polegać w każdej sytuacji, przyjedzie chociażby o czwartej rano.

rewers

Myśli głównie o sobie i swoich przyjemnościach, nie liczy się z Twoim zdaniem. Kupuje sobie do jedzenia na mieście to, na co akurat ma ochotę, nie bacząc na to, że po powrocie zastaniesz pustą lodówkę. Jeżeli powiesz mu, że ma wybierać, Ty albo wyjazd z chłopakami pod namiot, bez wahania odpowie: wyjazd.

Byk - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

To urocze stworzenie, pasjonat doskonałych win, bywalec najlepszych restauracji. Na dodatek wie wszystko o pięknych wnętrzach i umie komponować kolory! Jest czuły i ma obsesję na punkcie Twojego ciała. Zasypuje Cię komplementami.

rewers

Całymi dniami potrafi byczyć się na kanapie (teraz już wiesz skąd się wzięło to określenie). Nic mu się nie chce, na nic nie ma ochoty. Jest znudzony i ma podwyższony cholesterol. Lubi sobie podjeść i zaczyna łapać sadełko!

Bliźnięta - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

Właśnie zdałaś sobie sprawę, że poznałaś najbardziej inteligentnego przedstawiciela męskiego rodu. Wie wszystko i po prostu zalewa Cię falą arcyciekawych informacji. Zagaduje, zabawia, żartuje i ciągle zabiega o Twoją uwagę. Wszędzie był, wszystko widział, studiował tysiąc kierunków.

rewers

Plotkarz, kłamczuch i na dodatek manipulant. Zaczynasz się zastanawiać, czy aby na pewno u niego wszystko w porządku z psychiką. Te nagłe zmiany nastrojów, te zaprzeczenia oczywistym faktom! Może to trzeba leczyć? I co robi numer Twojej przyjaciółki u niego w smartfonie?

Rak - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

Ten ciepły i serdeczny człowiek, który otula Cię troskliwie swoim ramieniem, abyś nie zmarzła i na trzeciej randce zaczyna mówić o dzieciach, to chodzący ideał! Umie gotować i zmontować sprawnie szafkę. Stale dopytuje się o Twoje samopoczucie, pamięta nawet o urodzinach Twojej mamy i wyprowadza psa!

rewers

Zaborczy, chory z zazdrości typ! Myślałaś, że się przewidziałaś, ale to naprawdę on stał za oknem, kiedy umówiłaś się z koleżankami w kafejce. Nie pozwala Ci na żadne zmiany i sam o nich nie chce słyszeć. I te wieczne fochy, ciągle jest o coś obrażony!

Lew - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

Szarmancki, honorowy, gotów na każde Twoje skinienie. Przy wysiadaniu z auta otwiera Ci drzwi, a gdy będzie mokro niemalże rzuci na ziemię płaszcz, abyś nie musiała moczyć pantofelków. Słowny, elegancki, wypachniony! Robi wrażenie w każdym towarzystwie, wszystkie znajome padły z zazdrości. Tak przystojnego chłopaka jeszcze nie miałaś, wszyscy pytają czy to jakiś arystokrata?

rewers

On chyba zapomniał, że czasy hrabiów już dawno minęły i nie wszystkich stać na służbę domową. Przewrażliwienie z jakim dba o swoją cerę, przyprawia Cię o ból głowy. Wszystko musi być nakierowane na niego i jego potrzeby. Dlaczego nie widziałaś wcześniej, że to modelowy narcyz!

Panna - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

Punktualny, słowny, rzetelny. Masz teraz pewność, że nic nigdy Ci już nie umknie, ani nie zginie. Pod doskonałą opieką, jaką stanowi jego poukładana osobowość będziesz śmiało kroczyć przez życie. Jest jak dobry inżynier, ma wszystko zaplanowane kilka kroków do przodu. A przy okazji nie boi się pracy i lubi zarabiać pieniądze. Trzeba go brać na poważnie.

rewers

Kolejny raz analizuje wszystkie Wasze wspólne wydatki i ciągle mu wychodzi, że wydajecie zbyt dużo. Jest czepialski, drażniący, wykłóca się o drobiazgi. Jego pragnienie higienicznej czystości i obsesja na punkcie zdrowia, są nie do zniesienia w życiu codziennym. I ta permanentna krytyka całego świata, nie da się już tego słuchać!

Waga - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

Jaki taktowny, jaki delikatny, jak starannie dobiera słowa! W zalanym testosteronem świecie ten mężczyzna to oaza łagodności. Lubi pokazywać Ci na każdym kroku, że jesteś dla niego ważna. Nie lubi się spierać i jak ognia unika kłótni. W konfliktach nie bierze niczyjej strony i stara się zachować obiektywizm i neutralność. Zjednał sobie wszystkich Twoich znajomych, a Twoja mama jest nim oczarowana.

rewers

Po raz kolejny musisz podjąć decyzję za niego. I doskonale wiesz co Cię czeka! Wieczór spędzony na jałowej dyskusji, że jednak można było zrobić inaczej. Jego wahania nastrojów potrafią Cię doprowadzić do szału. Jest nie dość, że wygodny, to jeszcze na dodatek lubi chować co lepsze kąski tylko dla siebie. Zaczynasz podejrzewać, że prowadzi jakąś podwójną grę.

Skorpion - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

Już wiesz, że albo on, albo nikt! Takiej pasji, takiej namiętności, takiego magnetyzmu nie zaznałaś z nikim innym. Teraz dopiero rozumiesz czemu inne dziewczyny, tak szalały na punkcie spraw intymnych. Bo nie poznałaś wcześniej jego! Ale teraz już nareszcie będziesz szczęśliwa, on o to zadba. Ten albo żaden.

rewers

Zaczynasz się zastanawiać, czy miłość po grób to nie jest jakieś wyjście... Toksyczny, jadowity, złośliwy do szpiku kości. Już nikogo innego poza nim nie masz. Pozbył się skutecznie wszystkich znajomych i rodziny. Przerażające, ale tak jak w thrillerze, jest tylko on, a na dodatek zna wszystkie Twoje słabe punkty na wylot.

Strzelec - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

Wiecznie uśmiechnięty, zawsze w dobrym humorze, cały rozpromieniony na Twój widok. Ten chłopak to wulkan fantastycznych pomysłów i fontanna radości. W każdej sytuacji potrafi poprawić Ci nastrój. Sypie żartami jak z rękawa, przy nim nigdy się nie nudzisz. Wiesz, że wieczór z nim to pasmo ekscytujących niespodzianek, które nie skończą się przed śniadaniem.

rewers

Dlaczego ten nieodpowiedzialny człowiek pożyczył komuś Twoje auto? Kolejny raz zgubił klucze do Twojego mieszkania i nigdy nie ma pieniędzy, bo całe oszczędności utopił w jakimś podejrzanym projekcie? Zaczynasz się zastanawiać czy nie przyłożyć mu czymś ciężkim, kiedy słyszysz ponownie: "jakoś to będzie"!

Koziorożec - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

Jest takim tradycjonalistą, że aż łezka z sentymentem kręci się w oku. Najpierw narzeczeństwo, później ślub, mały, biały domek i dzieci. Ma bardzo jasne i sprecyzowane poglądy. Ceni sobie standardowe rozwiązania i stary, dobry model rodziny. Zupa na stole o 16.00 mile widziana. Daje Ci poczucie przewidywalności i bezpieczeństwa, jak lokata na 30 lat! Z nim nie zginiesz.

rewers

Rzadko kiedy chce bywać w domu. Okazuje się, że praca i kariera to jego dwie największe miłości idące razem łeb w łeb. Nie pomoże Ci z zakupami, bo jest zajęty projektem i musi się teraz przyłożyć, bo ten stołek dostanie ktoś inny. Nie możesz stawiać mu warunków, bo on i tak ma rację.

Wodnik - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

Jaki on tolerancyjny, jaki oczytany, a ile ma pomysłów na rozwój ludzkości! Jest za pan brat z najnowocześniejszą technologią, naprawił Ci wszystkie sprzęty w domu i nauczył konfigurować nowy system w laptopie. Poza tym jest za wolnością w każdym aspekcie życia i zostawia Ci przestrzeń na rozwój.

rewers

On uważa, że związek to przestarzały model i atawizm, z którego ludzkość musi wyrosnąć. Krytykuje Twoje nowe ubrania i buty, bo one znacząco wpłynęły na zwiększenie się efektu cieplarnianego. Nie chcesz zrezygnować z auta? Jesteś egoistką! A on wyjeżdża właśnie na kurs zbawiania świata - w wersji lajt na weekend w Bieszczady, w wersji hard - do Kambodży na 10 lat.

Ryby - horoskop na Dzień Chłopaka

awers

Czy to sen, czy jednak prawda? Oto spotkałaś prawdziwego księcia z bajki. Romantyczny, delikatny, rozmarzony. Stale gdzieś buja myślami w świecie fantazji, literatury i filmu. Zawsze wierzyłaś, że to możliwe, aby spotkać swoją drugą połówkę, a on na dodatek pisze dla Ciebie wiersze! Czujesz, że chcesz z nim tańczyć w świetle Księżyca do białego rana.

rewers

Jest ciężko, bo co chwila wychodzą jakieś jego kolejne słabości i traumy z dzieciństwa. Znowu zapomniał zapłacić za prąd i nie ma w domu światła. On uważa, że to fantastycznie stworzy nastrój, gdy będziecie siedzieć przy świecach. Tylko dlaczego jest tak okropnie zimno?

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka!

Astrolog Merkurja

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości