Horoskop

Astrologia. W 2020 roku na nałogi powinien uważać szczególnie jeden znak zodiaku

Horoskop

Aktualizacja:

Pozbycie się nałogu to wyzwanie, jedni radzą sobie z tym lepiej, drudzy wciąż ponoszą porażkę. Tak samo, jak jedni uzależniają się łatwiej, a inni trudniej. Od czego to zależy? Podobno duże znaczenie ma znak zodiaku. Kto w 2020 roku powinien szczególnie uważać na uzależnienia?

Znaki ziemskie

Byki, Panny i Koziorożce szukają w używkach odpoczynku, oderwania się od pracy, ale sięganie po nie może być również związane z prestiżem - "piję, bo mnie stać, takie mam eleganckie hobby". Tym, co je powstrzymuje przed zbytnim rzuceniem się w wir imprez, jest troska o zdrowie. Do rzucenia nałogów może zmusić znaki ziemskie choroba lub wizja zrujnowanej kariery.

Znaki wodne

Rakom, Skorpionom i Rybom używki pomagają wyciszyć emocje, oderwać się od problemów, zapomnieć i "odlecieć". Ale to nie wszystko:

Te znaki, jeżeli piją, to po to, by pokazać swoje uczucia, współdzielić się tymi uczuciami z innymi. Alkohol te znaki bardzo ośmiela.

- powiedziała astrolog Miłosława Krogulska.

Znaki wodne mogą rzucić nałogi w imię wyższych celów (Bóg czy miłość do kogoś).

Znaki powietrzne

Bliźnięta, Wagi i Wodniki wciągają się w nałogi, ponieważ mają tendencje do ulegania presji towarzyskiej lub nie chcą wypaść z kręgu znajomych. Szukają okazji, żeby pogadać czy wkręcić się do towarzystwa.

Piją, bo wszyscy piją. Palą, ponieważ wszyscy w biurze wychodzą na papieroska i nie są w stanie wytrzymać, co tam jest na dole mówione

- tłumaczyła astrolog.

W pozbyciu się uzależnienia pomoże znakom powietrznym zmiana towarzystwa, oderwanie od pijących kompanów, wizja utraty prawa jazdy lub innych przywilejów społecznych (bo boją się stygmatyzacji).

Znaki ogniste

Barany, Lwy i Strzelce sięgają po używki, bo chcą dzięki nim znaleźć to, co zabawowe i dalekie od nudnej prozy życia. Napiją się, a będzie jeszcze mocniej, głośniej, coś się będzie działo.

To są "nakręcacze" każdej imprezy. Lew musi być w centrum uwagi, więc potrafi zdominować każdą imprezę. Strzelec jest idealny tam, gdzie trzeba wymyślić coś ciekawego. Jednak problem pojawia się wtedy, gdy Strzelec wypije za dużo, bo wtedy niesie go fantazja. Baran lubi jak coś się dzieje, więc często sięga po używki, bo jest po prostu nudno

- stwierdził nasz gość.

Znaki ogniste mogą się wyleczyć z nałogów przez zmianę stylu życia oraz nowe hobby czy życiowe wyzwanie.

Nałogi w 2020 roku

Zdaniem astrolog, w tym roku najbardziej powinny uważać na nałogi Ryby, a najmniej - Panny, które są odpowiedzialne, obowiązkowe Byki oraz Skorpiony nielubiące tracić nad sobą kontroli.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości