Gwiazdy

Zygmunt Chajzer zaopiekował się czworgiem osieroconych dzieci. Zabrał je na ekskluzywne wakacje

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Zygmunt Chajzer jakiś czas temu zaopiekował się czwórką osieroconych dzieci. W sezonie wakacyjnym postanowił zabrać podopiecznych na egzotyczny urlop. Na Instagramie dziennikarz pochwalił się zdjęciem z pierwszej wspólnej podróży. Gdzie wybrał się z ekipą?

Zygmunt Chajzer pomaga osieroconym dzieciom

Zygmunt Chajzer dwa lata temu podczas imprezy charytatywnej poznał historię czwórki osieroconych dzieci, których rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Rodzeństwo, które pozostało pod opieką babci, potrzebowało pomocy. Dziennikarz postanowił więc wesprzeć potrzebujących, mianując się jednocześnie wujkiem ekipy. Prezenter wyciągnął do rodziny pomocną dłoń, u władz dzielnicy załatwił m.in. większe mieszkanie, w którym Wiktoria, Zuzia, Bartek i Kuba mogliby normalnie funkcjonować.

- Nie mogłem pozwolić na to, by prawie dorosły chłopak mieszkał w jednym pokoju z młodszym rodzeństwem. Złożyliśmy więc podanie do gminy, do dzielnicy Żoliborz o mieszkanie. Odezwał się urząd dzielnicy i pani burmistrz załatwiła to mieszkanie. W marcu ubiegłego roku udało się zamienić je na większe, ponad 80-metrowe mieszkanie komunalne. Chłopcy mają swój pokój, dziewczynki swój i babcia swój - powiedział "Super Expressowi" Zygmunt Chajzer.

Jakiś czas temu Zygmunt Chajzer zapowiedział, że zamierza zabrać dzieci na wakacje do ciepłych krajów. Jak powiedział, tak zrobił.

- To będzie dla nich przeżycie, bo po raz pierwszy będą lecieć samolotem - wyznał dziennikarz.

Zygmunt Chajzer wyruszył z dziećmi w podróż

Zygmunt Chajzer spełnił obietnicę i zabrał dzieci oraz ich babcię na wakacje do słonecznej Turcji. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie całej ekipy oraz pochwalił się pięknymi widokami.

Piękne widoki, piękna pogoda i mega ciepło. Pierwszy raz wakacje za granicą. Pozdrawiamy z Turcji!!

- dodał.

Fotografię bardzo szybko dostrzegli fani. Pod nowym postem pozostawili wiele komentarzy. Jak przyznali, zachowanie Zygmunta Chajzera godne jest podziwu.

- Jak cudownie, że mają Ciebie.

- Cudowny człowiek, brawo dla takich Aniołów jak Chajzer senior i junior syn.

- Super z Pana gość - pisali fani.

Zobacz wideo: Zygmunt Chajzer wraca do zdrowia po operacji

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości