Zwyciężczynie „Projektu Lady” o zmianach, jakie w ich życiu wywołał program

Gwiazdy


Już od 20 maja na antenę stacji TVN wraca „Projekt Lady”. Będzie to czwarta edycja programu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN porozmawiała ze zwyciężczyniami poprzednich edycji o tym, jakie zmiany w życiu wywołuje program.

Patrycja Wieja jest zwyciężczynią I edycji programu „Projekt Lady”. Jak przyznała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską, w jej przypadku program odmienił jej życie. Uważa, że decyzja o tym, by zgłosić się do projektu, była najlepszą w jej życiu.

Absolutnie tak. Do tej pory noszę naszyjnik z pereł, który wygrałam w programie. Jestem z niego naprawdę dumna. „Projekt Lady” odmienił moje życie, moje myślenie na temat samej siebie. Jestem teraz pewniejszą siebie kobietą. Myślę, że mogę zrealizować wszystkie swoje marzenia.

-zdradziła Patrycja.

Roksana Gac jest zwyciężczynią II edycji programu „Projekt Lady”. Jak zdradziła w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN, program diametralnie odmienił jej życie.

Z tej niegrzecznej dziewczynki stałam się silną kobietą. Cieszę się, że jestem teraz w tymi miejscu.

III edycję programu wygrała Magdalena Lubacz. Ona również przyznała, że program całkowicie odmienił jej życie.

Przykładem na to jest choćby to, że odbyłam kurs językowy w Oxfordze. To było dla mnie ogromne przeżycie. Zawsze byłam osobą mało samodzielną, bałam się opuszczać dom rodzinny. A tutaj nagle trzeba sobie radzić w obcym kraju, używając tylko języka angielskiego. Ostatniego dnia pobytu w Oxfordzie popłakałam się jak dziecko. Nabyłam tam nowe znajomości. Choćby nawet dlatego warto wziąć udział w tym programie.

-podsumowała Magda.

Zobacz też:

Rozenek. Idolką uczestniczek "Projekt Lady".

Rozenek-Majdan ma słabość do świeżego pieczywa z masłem, a waży tylko...

Kim są mentorki programu "Projekt Lady"?

Jak stać się damą?

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN