Gwiazdy

Zuza Kołodziejczyk z "Top Model" w odmienionej fryzurze. "Myślałam, że oglądam Millę Jovovich"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Zuza Kołodziejczyk

Zuza Kołodziejczyk, zwyciężczyni trzeciej edycji programu "Top Model" pochwaliła się nową, odświeżoną fryzurą. Efekt? Fani porównali ją do gwiazdy kina i znanej modelki, Milli Jovovich. Coś w tym jest.

Zuza Kołodziejczyk fotografuje się w domu

Fani "Top Model" na pewno pamiętają Zuzę Kołodziejczyk. Dziewczyna przebojem wygrała trzecią edycję programu. Co prawda modelka stroni od show-biznesowych eventów, ale to nie oznacza, że jej kariera stoi w miejscu. Od czasu do czasu Zuza chwali się kolejnymi sesjami zdjęciowymi w mediach społecznościowych.

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla wielu branż, w tym także modowej. Nie ma się więc co dziwić, że większość najnowszych zdjęć Zuzy Kołodziejczyk na jej Instagramie została wykonana w domowym zaciszu. Nawet w takich warunkach zwyciężczyni "Top Model" pozuje jak na profesjonalistkę przystało.

Zuza Kołodziejczyk jak Milla Jovovich

Na najnowszym selfie Zuza Kołodziejczyk pochwaliła się nietypową ozdobą świąteczną.

- Choinka z monstery zostaje na cały rok! - czytamy.

Na pierwszym planie jest oczywiście ona sama. Charakterystyczny kolczyk septum, grzywka i makijaż podkreśliły rysy twarzy Zuzy. W komentarzach z miejsca posypały się porównania do gwiazd światowego formatu.

- Normalnie myślałam, że oglądam Millę Jovovich - pisze jedna z internautek.

- Jak Linda Evangelista - dodaje inna.

Fani modelki zauważyli też, że na jej głowie zaszły drobne zmiany. Co prawda Kołodziejczyk już jakiś czas temu podcięła włosy i zrobiła sobie grzywkę, ale dopiero teraz zrezygnowała z fal i pokazała się w wyprostowanej fryzurze. Jak to mówią: "ładnemu we wszystkim ładnie".

Jak zwyciężczynie poprzednich edycji "Top Model" wspominają swój finał?

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości