#zostańwdomu według Agnieszki Chylińskiej. Wokalistka czyta dzieciom swoje książki. Kto jej towarzyszy?

Gwiazdy


Agnieszka Chylińska to nie tylko znana i ceniona wokalistka. Jest również twórczynią bestsellerowej serii opowiadań o przygodach Zezi i Gilera. Artystka wraz z rodziną poddała się domowej izolacji, którą postanowiła urozmaicić lekturą książek swojego autorstwa. Fani są zachwyceni.

Chylińska czyta dzieciom

Pierwsza powieść dla dzieci autorstwa Agnieszki Chylińskiej ukazała się w 2012 roku. Do tej pory wokalistka napisała aż 6 książek o przygodach Zezi i Gilera. Niedawno piosenkarka zaskoczyła fanów akcją czytania swoich dzieł na Instagramie.

Ku zaskoczeniu swoich wielbicieli, Agnieszka nie wystąpiła na Instagramie sama. W czytaniu towarzyszyła wokalistce jedna z córek. Fani nie kryją zachwytu:

Cudowne jesteście. Dzięki Wam ten wieczór nabrał barw. Tęsknię za koncertami ale dzięki tym filmikom znoszę naszą rozłąkę troszkę lżej. Ściskam Ciebie i Twojego Kosmoludka ❤️

No megaaa pomysl:) pozdrowienia dla Was❤️Ufoludek przeslodki?

Jesteście Boskie!!!!!

Agnieszka Chylińska – artystka wszechstronna

Agnieszka Chylińska zasłynęła jakoa utalentowana i kontrowerysyjna wokalistka. Swoją karierę zaczynała w zespole O.N.A. Od 2003 Chylińska występuje na scenie solo. Na swoim koncie ma tysiące sprzedanych płyt, a niedawno świętowała 25-lecie pracy artystycznej.

Agnieszka to także osobowość telewizyjna i autorka literatury dziecięcej. Jej cykl powieści cieszy się ogromną popularnością. "Zezia i Giler" sprzedała się w nakładzie ponad 100 000 egz. zdobywając nagrodę Bestseller Empiku za najlepiej sprzedającą się książkę dziecięcą. Piosenkarka łącznie sprzedała ponad 500 tys. egzemplarzy („Zezia i Giler”, „Zezia, Giler i Oczak”, „Zezia i wszystkie problemy świata”, „Zezia, miłość i bunt na statku” oraz „Labirynt Lukrecji”).

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Agnieszka Chylińska pokazała nowy tatuaż. Znajduje się... na twarzy

Agnieszka Chylińska na WOŚP w nowej fryzurze. Komentarze: "wygląda jak anioł"

Nowa książka Agnieszki Chylińskiej. "Mimo wszystko napisałam ją ku pokrzepieniu serc"

Autor: Agata Polak