Gwiazdy

Zosia Ślotała o przyszłości pokazów mody. "Dotknąć materiał - to jest dla mnie ogromna przyjemność"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Najświeższe newsy z życia gwiazd

Po okresie pandemii zmieniła się nasza rzeczywistość. Zupełnie inaczej podchodzi się też do pokazów mody i organizacji dużych wydarzeń show biznesowych. Czy prezentacje nowych kolekcji projektantów mają jeszcze sens? O to stylistkę Zosię Ślotałę pytała reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Zosia Ślotała o pokazach mody

W trakcie i po pandemii wiele prezentacji najnowszych kolekcji odbywało się online. Teraz wracają pokazy stacjonarne, ale mają zupełnie inny wymiar.

- Za modą stoi oczywiście biznes i wszystko musi być spięte. Jeżeli wszyscy myślą, że to są tylko materiały i wymyślanie w atelier, to tak naprawdę jest to siedzenie przy excelu i obliczanie tego wszystkiego. Z takiej perspektywy promocyjnej myślę, że oczywiście ma to sens. Patrz, ile osób dzisiaj zobaczyło, co nowego zrobił Dawid Woliński - podkreśliła stylistka Zosia Ślotała w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN.

Wiele osób miało też okazję od razu zdecydować się na zamówienie tego, co na ten sezon przygotował znany projektant.

Pokazy mody w przyszłości

Zosia Ślotała podkreśla, że jest z tych osób, które lubią zobaczyć ubranie na żywo. Dotknąć i sprawdzić, jak układa się materiał.

- Oczywiście, robię też zakupy online, ale dotknąć materiał to jest dla mnie ogromna przyjemność. Możesz powiedzieć, że jestem trochę tej starej daty, ale to wszystko musisz gdzieś łączyć ze sobą - stwierdziła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.Więcej na ten temat dowiesz się w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości