Gwiazdy

Żona zwycięzcy Eurowizji straciła dziecko. "To nasze drugie ciche poronienie w tym roku"

Gwiazdy

Motortion/Getty Images

Måns Zelmerlöw, zwycięzca Eurowizji i jego żona Ciara stracili dziecko. Para poinformowała o tym w mediach społecznościowych, publikując wzruszający wpis, w których próbują pogodzić się ze stratą.

Żona Månsa Zelmerlöwa poroniła

Måns i Ciara mają 2-letniego syna Alberta Ossiana, a także wspólnie wychowują 6-letniego Archiego, dziecko Ciary z poprzedniego związku. Rodzina wkrótce miała się powiększyć. Niestety, żona muzyka poroniła. Kobieta opublikowała w swoich mediach społecznościowych pełen emocji wpis, mówiący o tym, że to nie pierwszy raz, kiedy straciła dziecko. Teraz próbuje pogodzić się ze stratą.

Kilka ostatnich dni było strasznych, chciałam na to zwrócić uwagę ciszą. Niestety straciliśmy nasze małe dziecko. To drugie 'ciche poronienie', którego doświadczyliśmy w tym roku. Zamierzam na trochę zniknąć z mediów społecznościowych, aby to wszystko przetrawić i spędzić czas z moją rodziną. Dziękuję za wszystkie przesłane gratulacje, po prostu nie było nam to pisane w tym roku

- napisała Ciara, a następnie zwróciła się do personelu szpitala:

Jeśli przypadkiem któryś z pracowników @hallands_sjukhus dotrze do tego wpisu, chcemy wam podziękować z głębi serca. Nie udałoby się nam przejść przez tę straszliwą mękę bez waszej wspaniałej opieki, miłości i wsparcia.

Fani w komentarzach okazali ogromne wsparcie, a na profilu Ciary cały czas pojawiają się słowa otuchy dla niej i rodziny.

Måns Zelmerlöw - kim jest?

Z muzyką związany jest od lat, a drzwi do kariery otworzył mu udział w szwedzkiej edycji programu "Idol". Wydał sześć albumów studyjnych, które wciąż cieszą się sporą popularnością wśród fanów i słuchaczy. W 2015 roku wystąpił w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym we Wiedniu. Piosenka "Heroes" zdobyła serca Europejczyków, a Måns zajął pierwsze miejsce.

Oto gwiazdy, które także musiały mierzyć się z poronieniem.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości