Gwiazdy

Żona Krzysztofa Ibisza wspomina początki ich związku. "Szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Pani
Krzysztof Ibisz

Joanna Ibisz (z domu Kudzbalska) jest trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. Stosunkową popularność przyniósł jej udział w programie "Top Model". Jest także ambitną lekarką, która może się pochwalić rokiem studiów medycznych na wymianie międzynarodowej w Barcelonie. W najnowszym wywiadzie Joanna powróciła wspomnieniami do początku jej związku z popularnym prezenterem.

Śluby Krzysztofa Ibisza

Joanna Kudzbalska jest trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. Ich ślub odbył się w sierpniu 2021 roku. Wcześniej prezenter słynący z doskonałej dykcji i perfekcyjnego uśmiechu żenił się dwukrotnie. Annę Nowak poślubił w 2005 roku, a wcześniej był mężem Anny Zajdler. Pierwsza ceremonia zaślubin dziennikarza obyła się w 1998 roku i była transmitowana na żywo na antenie TVN. Pomimo rozwodów Krzysztof Ibisz utrzymuje dobre relacje z były żonami.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Nie przestraszyłam się, że to jego trzecie małżeństwo - wyznała Joanna Ibisz w rozmowie z magazynem "Pani". - Staramy się mieć dobre relacje z poprzednimi żonami i z dwoma synami Krzysia. Czasem jadamy razem obiady, spędzamy święta. Pomaga to, że nie zbudowaliśmy swojego szczęścia na ich nieszczęściu. Nie ja byłam przyczyną rozstań - podkreśliła.

Joanna Ibisz o małżeństwie

Przyszli małżonkowie poznali się na początku pandemii w jednym z klubów sportowych w centrum Warszawy. Znany z czarującego obycia prezenter od razu wpadł w oko Joannie.

- Spotkaliśmy się w lutym 2020 r. Rozpoznałam go po głosie: charakterystycznym, bardzo męskim, miłym dla ucha. On, mimo że po treningu, był stylowy i elegancki. Zdziwiłam się, że podszedł. Gdy powiedziałam mu, że ćwiczę jogę bikram, poprosił o podanie mojego konta na Instagramie. Wkrótce napisał z zaproszeniem na kawę - powiedziała Joanna Ibisz.

Pierwsze randki nie należy jednak do szczególnie udanych. - Krzysiek myślami błądził gdzieś indziej - zdradziła jego żona. - Chyba ze trzy razy pytał, kiedy mam urodziny, wciąż zapominając o odpowiedzi. Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha... - przyznała.

Ostatecznie udało się jednak zbudować nić porozumienia. Para zbudowała szczęśliwy związek i po jakimś czasie wzięli ślub.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Pani

Źródło zdjęcia głównego: Jarosław Antoniak / MW MEDIA WARSZAWA

Pozostałe wiadomości