Gwiazdy

Żona Borisa Johnsona spodziewa się "tęczowego" dziecka. Poprzednią ciążę poroniła: "Problemy z płodnością mogą być naprawdę trudne dla wielu ludzi"

Gwiazdy

RUPTLY/x-news

Brytyjski premier Boris Johnson i jego żona spodziewają się drugiego dziecka. Carrie Johnson radosną nowiną podzieliła się mediach społecznościowych. Wyjawiła też, że kilka miesięcy temu straciła ciążę. - Znalazłam prawdziwe pocieszenie, słuchając ludzi, którzy również doświadczyli straty - napisała.

Carrie Johnson jest w ciąży

Rodzina Johnsonów wkrótce się powiększy. Carrie Johnson, żona premiera Wielkiej Brytanii, radosną nowinę ogłosiła na swoim Instagramie. Jednocześnie podzieliła się traumatycznym doświadczeniem.

- Na początku roku poroniłam, przez co mam złamane serce. Czuję się niezwykle błogosławiona, że znowu jestem w ciąży, ale byłam też kłębkiem nerwów. Problemy z płodnością mogą być naprawdę trudne dla wielu ludzi, szczególnie gdy na platformach takich jak Instagram wygląda, że wszystko zawsze idzie wyłącznie dobrze. Znalazłam prawdziwe pocieszenie, słuchając ludzi, którzy również doświadczyli straty, więc mam nadzieję, że w jakiś bardzo mały sposób dzielenie się tym może pomóc innym - napisała żona szefa rządu w Londynie.

Boris Johnson i Carrie Johnson spodziewają się "tęczowego dziecka"

Żona premiera napisała, że ma nadzieję w tegoroczne święta Bożego Narodzenia na "tęczowe dziecko". Tak określane są maluchy, które przyszły na świat po tym, jak poprzednia ciąża zakończyła się poronieniem, urodzeniem martwego noworodka lub jego śmiercią.

Boris Johnson po raz szósty zostanie ojcem

Carrie Jonson jest trzecią żoną Borisa Johnsona. Wcześniej premier Wielkiej Brytanii związany był z Allegrą Mostyn-Owen oraz Mariną Wheeler, z którą doczekał się czwórki dzieci. Natomiast z obecną partnerką wziął ślub w maju tego roku w katedrze Westminsterskiej w Londynie. Ich pierwsze dziecko urodziło się w kwietniu 2020 r.

Zobacz wideo: Anna Senkara o ślubie Borisa Johnsona: Panna młoda zapłaciła za wypożyczenie sukni 45 funtów

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: bbc.com, PAP, TVN24

Pozostałe wiadomości