Zofia Zborowska o swoich kilogramach: "Obecnie ważę najwięcej w moim życiu i mam na to tak wywalone, jak nigdy"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Zofia Zborowska poruszyła w sieci temat wagi oraz ciążowych nadprogramowych kilogramów. W kontrze do opisu opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie i zaprezentowała swoją wyrzeźbiona talię. - Wiecie, co jest najlepsze? Że ważyłam wtedy 72 kg – przyznała.

Zofia Zborowska – życie prywatne

Zofia Zborowska to znana aktorka, która wie, co to humor i dystans do własnej osoby. Gwiazda już niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko i nie stroni od opisywania w mediach społecznościowych zmian, które dokonują się w jej organizmie. Tym razem opublikowała na Instagramie zdjęcie pokazujące jej smukły brzuch (fotografia była wykonana kilka miesięcy wcześniej) i nawiązała nim do obecnej swojej wagi.

Miało się kiedyś tę talię, a wiecie, co jest najlepsze? Że ważyłam wtedy 72 kg. Wiem, bo z ciekawości weszłam wtedy na wagę

- napisała.

W dalszej części przyznała, że kiedyś rzadko stawała na wagę, ponieważ cyferki pojawiające się na niej wpędzały ją tylko w kompleksy.

- Normalnie tego nie robię już od lat, bo wpędzało mnie to w paranoję i notoryczne kompleksy. Raz na jakiś czas robię sobie pomiar mięśni, tkanki tłuszczowej i wody w organizmie i tyle – dodała.

Nastawienie gwiazdy do wagi zupełnie odmieniło się w trakcie ciąży. Teraz Zofia nie przejmuje się nadprogramowymi kilogramami, a wręcz jest z nich dumna. W końcu kryje się za nimi mała istota, która niebawem zagości w życiu aktorki i jej męża, Andrzeja Wrony.

- Obecnie ważę najwięcej w moim życiu (u lekarza w ciąży ważą co miesiąc) i mam na to tak wywalone jak nigdy, jedyne co to cholernie brakuje mi porządnej aktywności fizycznej, no ale pewnych kwestii nie przeskoczę. Miłej środy! - zdradziła.

Fani komentują zdjęcie Zofii

Pod nowym postem aktorki zawrzało. Fani pozostawili mnóstwo komentarzy, w których przyznali, że gwiazda bez względu na wagę zawsze wygląda nieziemsko. Internautki podzieliły się także swoimi doświadczeniami.

  • Będąc w ciąży, miałam to samo. Kilogramy rosły w górę, a mnie to kompletnie nie obchodziło. Przed ciążą strasznie się bałam, że będę wariować na myśl o 80 kg.
  • Zwłaszcza w ciąży nie przeskoczysz... ale jeszcze poskaczemy kiedyś cooooo ? Cudny to był dzień. A talie masz nadal ! To nie znika
  • Produkcja człowieka wymaga dodatkowych kg. kilogramy miłości. Zdrowia i sił. PS Z talią czy bez super z Ciebie kobieta - pisały fanki.

Hanna Zborowska-Neves o macierzyństwie w czasie kwarantanny. Zobacz wideo.

Zobacz także:

Zofia Zborowska jest w ciąży! Aktorka pokazała rosnący brzuszek

Zofia Zborowska szczerze o związku z Andrzejem Wroną: "Bez szacunku nie zbuduje się wartościowej relacji"

Co się dzieje w gabinetach ginekologicznych? Zofia Zborowska o historiach upokorzonych kobiet

Autor: Nastazja Bloch