Gwiazdy

Zofia Zborowska-Wrona zdradziła, jaką kołysankę śpiewa córce. Fani: "Coś niezwykłego, jaki masz piękny głos"

Gwiazdy

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona niedawno powitali na świecie swoją córkę, Nadzieję. Para już wcześniej zapowiedziała, że będzie strzec prywatności dziecka, ale to nie oznacza, że aktorka nie dzieli się z fanami różnymi momentami związanymi z macierzyństwem. W najnowszym poście na Instagramie zdradziła, do jakiej kołysanki zasypia jej córeczka.

Zofia Zborowska-Wrona - kiedy urodziła?

W sierpniu 2021 roku Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona obchodzili 2. rocznicę ślubu. Poznali się za pośrednictwem Instagrama i po raz pierwszy spotkali podczas jednej z akcji charytatywnych. W marcu tego roku ogłosili, że spodziewają się dziecka, które na świat przyszło w lipcu. Teraz ich życie kręci się wokół córeczki, której dali na imię Nadzieja.

Zofia Zborowska-Wrona śpiewa córce kołysankę

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie wideo, na którym śpiewa córce kołysankę. Zdradziła przy tym, że ostatnimi czasy to właśnie ta piosenka wzrusza ją najbardziej. Chodzi o utwór Natalii Szroeder i Ralpha Kamińskiego pt. "Przypływy".

- Nic mnie tak ostatnio nie wzrusza jak ta piosenka. Kto, tak jak ja zakochał się w "Przypływach"? Ta piosenka to czysta miłość. A Nadziejka przepięknie do niej usypia - napisała Zofia Zborowska-Wrona.

Pod postem fani nie kryli swojego zachwytu nad zdolnościami wokalnymi młodej mamy. "Przepiękne wykonanie", "Ale masz cudny głos", "Coś niezwykłego" - pisali.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Zborowska i Domańska na zapiekankach, czyli afera o kobiece ciało. "Po raz kolejny zostałyśmy ocenione przez pryzmat naszego wyglądu"

Autor: Karolina Kubicka

Pozostałe wiadomości