Gwiazdy

Zofia Zborowska-Wrona pokazała, jak się ochładza w gorący dzień. "Tak można żyć w ciąży w te upały"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Piotr Molecki/East News

Zofia Zborowska-Wrona niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka i jej mąż Andrzej Wrona, znany siatkarz, nie mogą się doczekać, aż ich córka przyjdzie na świat. Gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży, więc upały, które od kilku dni panują w Polsce, mocno dają się jej we znaki. Zobacz, jaki ma sposób na wysokie temperatury.

Zofia Zborowska-Wrona ma sposób na upały

Gdy za oknami jest ciepło jak w tropikach, wiele osób skarży się na złe samopoczucie. Wszyscy szukają wytchnienia w cieniu i najlepszego sposobu, by ulżyć sobie w upale. Szczególnie kobiety, które są w ciąży, muszą na siebie uważać. To ważne, by nie przebywały zbyt długo na słońcu i się nie przegrzały. Powinny też się schładzać i odpowiednio nawadniać.

O tym wszystkim pamięta Zofia Zborowska-Wrona, która pochwaliła się na Instagramie swoim patentem na upały. Okazuje się, że nie musi nigdzie wyjeżdżać, by poczuć się jak na wakacjach. W swoich ogródku ma basen, do którego w każdej chwili może wskoczyć, gdy z nieba leje się żar.

- Halinka na basenie. Zdrowy szejczek na śniadanko, włosy pod czepeczkiem się olejują, filtr 50 na ryjusia. Tak można żyć w ciąży w te upały - napisała Zborowska-Wrona.

Fanki Zofii zachwycają się jej dystansem do siebie i poczuciem humoru.

Jak Zofia Zborowska-Wrona czuje się w ciąży?

Pierwszy trymestr ciąży były dość trudny dla aktorki. Zborowska-Wrona pisała niedawno na Instagramie, że bardzo bała się o swoją córkę, Nadzieję. Miała mdłości i nie potrafiła sobie poradzić z wielkim zmęczeniem.

- Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać. Nie wyobrażam sobie, jak trudne musi być leżenie przez całą ciążę, a przecież tak wiele kobiet ma właśnie takie doświadczenie - wyznała Zofia.

Na szczęście kolejne tygodnie były już o wiele łatwiejsze. Kilka dni temu w Dzień Dobry TVN aktorka wyznała, że druga połowa ciąży jest zdecydowanie łaskawsza i już bez obaw wyczekuje narodzin malucha.

Zobacz wideo: Jak Zosia Zborowska przygotowuje się do roli mamy?

Zobacz także

Bracia Królikowscy zdradzili kulisy życia rodzinnego. "Nie poznaliście jeszcze Marceliny"

Mery Spolsky o debiucie literackim i tęsknocie za mamą. "Praca nad książką przywołała czarne myśli"

Magda Gessler, jakiej nie znamy. Co zdradziła w swojej książce? "Jestem kochliwa i nie ukrywam tego"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości