Gwiazdy

Zofia Zborowska na temat pytań dotyczących powiększenia rodziny: "Może nie chcę mieć dzieci? Może nie mogę?"

Gwiazdy

Zofia Zborowska
Kamil Piklikiewicz/East News

Pomimo "luźnego" podejścia do mediów społecznościowych, Zofia Zborowska często pada ofiarą hejtu i krytyki. Aktorka, która rok temu poślubiła siatkarza Andrzeja Wronę, chętnie dzieli się z fanami wspólnymi chwilami z mężem, lecz nie udostępnia informacji na temat ich prywatnych planów. Obserwatorzy postanowili zapytać Zofię o powiększenie rodziny. Aktorko ostro zareagowała.

Zofia Zborowska na temat pytań o dzieci

Obserwatorzy coraz częściej pytają o prywatne życie aktorki. 13 sierpnia 2020 roku minął rok odkąd Zofia poślubiła Andrzeja Wronę, co spowodowało większe zainteresowanie fanów na temat planów pary dotyczących powiększenia rodziny. Jedna z internautek postanowiła wejść w konfrontację z aktorką i wnikliwie dopytywała, dlaczego unika tego tematu. Zofia postanowiła w komentarzu odpowiedzieć (bardzo konkretnie) na to pytanie, a jej słowa dają do myślenia.

Ja na przykład jeśli kogoś nie znam bardzo dobrze, to nie zapytam się go o to, czy chce mieć dzieci albo dlaczego ich nie ma. Jest to dla mnie absolutny szczyt braku kultury. W XXI wieku kwestia "posiadania" dzieci jest tak cholernie indywidualną i prywatną sprawą, że aż mnie krew zalewa, jak widzę tego typu wiadomości do mnie albo do moich koleżanek

- napisała na InstaStory.

"Jest tysiące powodów"

W dalszej części opublikowanej odpowiedzi aktorka postanowiła wymienić powody, dla których kobieta może nie mieć lub nie chcieć mieć potomstwa.

Może nie chcę mieć dzieci? Może nie mogę? Może nie stać mnie na in vitro, więc moje marzenie nigdy się nie spełni. Może poroniłam i boję się podjąć kolejną próbę? Może mój partner/partnerka nie chcą, a ja chcę i jest to dla mnie bardzo bolesne, bo ja bym chciała. Może staram się od wielu miesięcy i nam nie wychodzi? Może jestem chora i boję się, że moje dziecko odziedziczy chorobę? Jest tysiące powodów, zatem MYŚLCIE, zanim po raz kolejny zadacie takie pytanie

- wyznała Zofia.

Internautki oburzone postawą innych kobiet

Pomimo tego, że odpowiedź Zofii była udostępniona jedynie na InstaStory, pod jej najnowszym zdjęciem pojawiło się kilka komentarzy kontynuujących drażliwy temat powiększenia rodziny, macierzyństwa i zachowania innych kobiet.

Ja po poronieniu usłyszałam od lekarki, że dobrze mi tak i wcale mnie nie żałuje. Baby są okropne

Jak byłam w bliźniaczej zagrożonej ciąży to do końca myślałam że wszystko będzie dobrze aż w końcu trafiłam do szpitala i PANI DOKTOR prosto z mostu powiedziała mi że i tak poronię więc ona nie wie po co się zgłaszałam do szpitala. ?

Dziewczyny, pilnujcie swoich macic, a innym dajcie spokój

- czytamy.

Hanna Zborowska-Neves szczerze o macierzyństwie:

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości