Gwiazdy

"To historia o kobietach, które walczyły o własne szczęście". Zofia Wichłacz w nowym serialu TVN

Gwiazdy

Zofia Wichłacz zagrała w serialu "Receptura". Aktorka zdradziła o czym jest ta produkcja oraz co szczególnie ujęło ją w scenariuszu. To opowieść nie tylko o rodzinie i łączących ją więzach, ale także o kobietach.

Zofia Wichłacz o serialu "Receptura"

Zofia Wichłacz w rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl zdradziła nieco więcej na temat fabuły serialu "Receptura".

- Dwie płaszczyzny czasowe. Jedna to są lata 30. i to jest historia prababci mojej bohaterki, a ja we współczesności odkrywam właśnie jej dziennik i zaczynam zaczytywać się w jej historii - zdradziła Zofia Wichłacz.

To nie tylko serial o rodzinnych więzach, ale także o kobietach. O tym jak wygląda walka o szczęście i marzenia. Dwie bohaterki dzieli ogromna przestrzeń czasowa, ale łączą podobne dylematy.

- Moja bohaterka ma najprawdopodobniej dostęp czy ma w takich swoich pamiątkach rodzinnych coś bardzo cennego o czym się przekona. Będzie jej grozić nawet pewne niebezpieczeństwo. W tym serialu jest też pewna intryga szpiegowska. Wszystko opowiada też o rodzinie, o pokoleniach, o więzach rodzinnych, o przekazywaniu sobie międzypokoleniowo różnych rzeczy. Jest to też super historia o dwóch kobietach, które walczyły o własne szczęście w latach 30. i współcześnie - wyjaśniła Wichłacz.

W serialu obok Zofii Wichłacz zobaczymy również Agnieszkę Więdłochę. Aktorka, z która rozmawiała Karolina Kalatzi (dziendobry.tvn.pl) zdradziła, że na etapie czytania scenariusza to właśnie fakt, że dwie główne role grają kobiety, wydał jej się szczególnie interesujący w tym serialu.

Serial "Receptura"

"Receptura" dostępna jest na Playerze od 29 sierpnia, a od 5 września, w niedziele o 21:30 będzie można oglądać również w TVN. Na ekranie zobaczymy m.in.: Agnieszkę Więdłochę, Zofię Wichłacz, Jacka Komana, Joannę Brodzik, Cezarego Żaka, Joannę Jarmołowicz, Przemysława Sadowskiego, Edwarda Linde-Lubaszenko.

To serial, który w jedyny w swoim rodzaju sposób łączy urok okresu międzywojennego z nowoczesnością współczesności. Historia lubi się powtarzać i przekonają się o tym bohaterki najnowszej produkcji TVN.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości