Gwiazdy

Zobacz relację z Sylwestra TVN! Pokazujemy to, czego nie było widać w trakcie koncertu

Gwiazdy


Już po raz piąty Warszawa dowiodła, że jest Sylwestrową Stolicą Polski. Na placu Bankowym jak zwykle było hucznie i wesoło. Zobacz, co działo się za kulisami! Z wykonawcami i prowadzącymi rozmawiał Mateusz Hładki.

Sylwestrowa zabawa

Futurystyczna scena, sztuczne futra, cekiny i największe muzyczne przeboje – rok 2020 powitaliśmy z hukiem! Na placu Bankowym spotkały się najjaśniejsze gwiazdy polskiej estrady. Połączenie osobowości i talentów z fantastyczną muzyką i spektakularnymi efektami specjalnymi zaowocowało dynamicznym i wielobarwnym widowiskiem. Nasi artyści bawili się wspólnie z tysiącami warszawiaków i widzów przed telewizorami.

Legenda polskiej sceny muzycznej, Beata Kozidrak, zapytana o atmosferę za kulisami powiedziała:

Super! Naprawdę jest wesoło. To jest fajne, bo zwykle my się gdzieś tam mijamy z artystami, a tutaj jesteśmy wszyscy razem.

Kto zaśpiewał na Sylwestrze TVN?

Oprócz zespołu Bajm, na Sylwestrze TVN wystąpili również: Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak, Perfect, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska.

Zobacz też:

Dni wolne od pracy w 2020. Zobacz, jak zaplanować urlop w nadchodzącym roku

Kto? Z kim? Gdzie? Szołbiznesowy quiz z 2019 roku

Skandale, sukcesy, ciąże i rozstania. Co wydarzyło się w 2019 roku w świecie gwiazd?

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości