Gwiazdy

Wśród aktorów nawiązują się prawdziwe przyjaźnie. Sprawdziliśmy, które gwiazdy spędzają razem wakacje

Gwiazdy

Aktualizacja:
Jakub Kaminski/East News

Wakacje to idealny czas na odpoczynek i zbieranie sił na cały rok. Znane osoby chętnie dzielą się w sieci zdjęciami ze swoich wyjazdów, na które często wybierają się nie tylko z rodziną, ale także w towarzystwie przyjaciół czy bliskich znajomych. Choć niektóre przyjaźnie w polskim show-biznesie są nam dobrze znane, to bywają i takie, które mogą być sporym zaskoczeniem.

Które polskie gwiazdy wyjeżdżają razem na zagraniczne wakacje?

Bardzo przyjacielskie relacje łączą Magdę Steczkowską, Piotra Gąsowskiego, Majkę Jeżowską, Annę Głogowską i Hannę Śleszyńską. Gwiazdy do tego stopnia są ze sobą blisko, że spędzają razem czas nie tylko na co dzień, ale również podczas urlopu. Świetnym przykładem był wspólny wyjazd na Kretę z którego relacja pojawiła się na Instagramie całej piątki. Taka przyjaźń nie zdarza się często, zwłaszcza, że zarówno Hanna Śleszyńska jak i Anna Głogowska były w przeszłości związane z Piotrem Gąsowskim. Jak widać, ich relacje mogą być stawiane za wzór dla wszystkich byłych par, które nie potrafią się porozumieć.

Na wspólne wakacje pojechały ostatnio także Agata Młynarska i Anna Korcz. Panie wybrały się do Hiszpanii, ale co ciekawe, towarzyszą im nie tylko mężowie, ale również… wnuki. Na Instagramie dziennikarki pojawiło się wspólne zdjęcie, pod którym napisała:

Nasze wakacje. Sprawdzone miejsce, przyjaciele, rodzina, duuużo dzieci i pies! Od kilku miesięcy myśl o wspólnym czasie razem była dla mnie największą motywacją w leczeniu. Nie wyobrażałam sobie, że nie pobiegnę po plaży z dziewczynami… No i proszę - leczenie biologiczne, rehabilitacja, fizjoterapia, akupunktura i … udało się! NIE BOLI!!!! Nie wyobrażacie sobie jakie to szczęście i wdzięczność. Dlatego piszę o tym, bo jeszcze miesiąc temu…zresztą nie ma co do tego wracać! Liczy się tu i teraz. Ani i Pawłowi, cudownym, wakacyjnym kompanom dziękuję, bo ich pomoc przy tak energicznej i szalonej ekipie jest nieoceniona. Dziękuję też mojemu najcierpliwszemu i najukochańszemu mężowi, który przez chwilę nie zwątpił, że się uda!!!

Dla Agaty Młynarskiej Hiszpania jest wyjątkowym miejscem. Dziennikarka wyjechała tam na wakacje już w ubiegłe lato, ale z powodu pandemii nie wróciła do Polski i spędziła tam aż osiem miesięcy. W maju, tuż przed jej powrotem do kraju, odwiedził ją tam Piotr Gąsowski. Przyjazd był niespodzianką, a aktor spędził u niej kilka dni. Opis, który umieściła dziennikarka pod ich wspólnym zdjęciem, świadczy o tym, że ta dwójka przyjaźni się ze sobą nie od dziś.

To się nazywa surprise surprise !!!! Pojawił się jak zawsze, nagle, bez zapowiedzi, cały na biało wyskoczył z małego fiata! Serio! Szybka akcja - przylot na 4 dni. Nie widzieliśmy się od ponad roku. Wspólne live’y, rozmowy przez telefon do rana, nie zastąpią tego, co wczoraj przeżyliśmy, rzucając się sobie w ramiona! Przyjaciel, kumpel, brat łata, człowiek awantura, ARTYSTA! @piotr.gasowski.official - niezatapialna rakieta, człowiek czołg o wrażliwości i delikatności motyla! ???? kocham!!!! Moja radość nie ma granic!!!!

Na wspólne wakacje wyjeżdżają także Olga Frycz i Maja Bohosiewicz. Aktorki od lat są bliskimi przyjaciółkami, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że chętnie spędzają ze sobą urlop. Na Instagramie Olgi można znaleźć relacje z ich wspólnych wyjazdów do Chorwacji czy na Teneryfę.

Wspomnieniem ze wspólnego wyjazdu do Miami z Olivierem Janiakiem, podzielił się jakiś czas temu Kuba Wesołowski. Nie od dziś wiadomo, że łączy ich prawdziwa, męska przyjaźń, czego dowodem są ich wspólne zdjęcia na Instagramie.

Wakacje w Polsce – te znane osoby spędzają wspólnie urlop

Na wspólny urlop wybrały się także Agnieszka Dygant i Beata Ścibakówna. Aktorki spędziły razem czas nad polskim morzem, a dokładniej w Juracie. Przy okazji wspólnego wypoczynku nad Bałtykiem, Agnieszka Dygant podzieliła się ze swoimi fanami wspomnieniami z tego miejsca:

Od dziecka jeżdżę na wakacje nad Bałtyk. Mam kilka zdjęć z wyjazdu na którym byłam tylko z Tatą. Mam na nich 6 lat, fryzurę na pazia i tę samą sukienką na każdej fotce. Podobno Ojciec nie wpadł na pomysł, żeby mnie przebrać ?Ale przynajmniej prania po powrocie było mało!

Choć mało kto wie, przyjacielskie relacje łączą także inne aktorki: Olgę Bończyk i Katarzynę Żak. Panie spędziły razem urlop w Giżycku. Sądząc po zadowolonych minach, wyjazd należał do udanych.

Wśród znanych osób, które wspólnie spędzają urlop są także aktorki Natalia Klimas i Anna Czartoryska. Gwiazdy nie zdecydowały się jednak na wojaże po świecie, ale wraz z mężami i dziećmi odpoczywały na Mazurach, gdzie na co dzień mieszka Natalia, która zrelacjonowała na Instagramie wizytę przyjaciół. Przy okazji zwróciła uwagę, jak zmienił się sposób spędzania wakacji odkąd ma dzieci:

Przyjechali do nas na kilka dni Ania i Michał, z dziećmi. Nasze życie towarzyskie, odkąd mamy Zuzię i Hanię, zmieniło się drastycznie. Nie dla nas już zarywanie nocy na barze w Gałkowie albo spontaniczne weekendowe wypady. Kocham naszych przyjaciół, ale przyznam szczerze, aktualnie kocham zwłaszcza tych, którzy mają dzieci w podobnym wieku. Przyjaciele na podobnym etapie życiowym to ogromny skarb. Bo jeśli nasze dzieci będą wspólnie spędzać wakacje, razem się bawić, świętować wspólnie swoje urodziny, są to często przyjaźnie na całe życie. Anię i Michała znam od wielu lat i jakie to boskie, że Antek i Zuzia są już wystarczająco duzi, żeby razem się bawić (lub raczej intensywnie zabierać sobie zabawki i się deptać nawzajem na trampolinie a potem płakać na zmianę!Ha!)

Na krótki męski wypad zdecydowali się także aktorzy znani z serialu "Zakochani po uszy": Michał Meyer i Krzysztof Piątkowski. Panowie wybrali się na spływ kajakowy z Żerenia do Nieporętu, przy okazji podziwiając piękne widoki. Sądząc po opisie, wyjazd należał do udanych:

Tak było wczoraj. Cudowny spływ kanałem z Żerania do Nieporętu w towarzystwie niezastąpionego doktora @piatkowskikrzysztof Dawno się tak nie zrelaksowałem ćwicząc mięsień (albo kilka) jednocześnie. SUPer też było zobaczyć swoje miasto z zupełnie nowej perspektywy. Po takim dniu człowiek zasypia z uśmiechem na twarzy jak przysłowiowa dzidzia! ??‍♂️???☀️???

Zobacz także:

Zobacz wideo: Audiobook na wakacje

Autor: Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości