Gwiazdy

Marek Krzykacz Pawłowski bohaterem specjalnego odcinka programu "Złomowisko PL": "Trybut dla Króla Złomu"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Discovery Channel

Marek "Krzykacz" Pawłowski z programu "Złomowisko PL" zmarł niespodziewanie w sylwestra. Lubiany przez widzów uczestnik show Discovery Channel miał 47 lat. Miesiąc po jego śmierci twórcy programu przygotowali specjalny, poświęcony mu odcinek. Kiedy będzie można go obejrzeć?

Marek "Krzykacz" Pawłowski zmarł w sylwestra

Marek "Krzykacz" Pawłowski był bohaterem emitowanego od pięciu lat antenie Discovery Channel programu "Złomowisko PL". Ze względu na swój charakterystyczny głos nazywany był "Krzykaczem", a także "Królem złomu". Widzowie bardzo szybko pokochali uczestnika za jego poczucie humoru, pozytywne podejście do życia i dobre serce.

Niespodziewana informacja o śmierci 47-latka wstrząsnęła fanami. Smutną wiadomość przekazano w sylwestrowy wieczór. Według nieoficjalnych informacji, przyczyną zgonu był wylew. Pogrzeb odbył się 8 stycznia, w Pruszkowie pożegnali go rodzina i przyjaciele.

Marek Pawłowski upamiętniony w specjalnym odcinku "Złomowisko PL"

Informacja o śmierci "Krzykacza" wstrząsnęła nie tylko rodziną, ale i wszystkimi współpracownikami oraz fanami "Króla Złomu". Twórcy programu "Złomowisko PL" postanowili wyemitować specjalny odcinek upamiętniający lubianego i szanowanego uczestnika. Jak się okazuje, z prośbą taką do producentów zwrócili się także widzowie.

- Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek "Złomowisko PL", w którym bohaterowie serii będą wspominać Krzykacza, odcinek, w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych, jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem. Przede wszystkim był autentyczny, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo, jak przy realizacji odcinków. Niech to będzie trybut dla "Króla Złomu", któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze - czytamy w komunikacie.

"Złomowisko PL": specjalny odcinek - kiedy emisja

Specjalny odcinek "Złomowiska PL" poświęcony Markowi Pawłowskiemu zostanie wyemitowany 24 lutego (środa) o 21:00 na antenie Discovery Polska.

Wszystkie części programu można też oglądać w serwisie Player.

"Złomowisko PL"- fani czekają na specjalny odcinek

Pod postem z informacją o odcinku poświęconym "Krzykaczowi" zawrzało. Fani w komentarzach przyznali, że tęsknią za Markiem, a program bez jego obecności już nie będzie taki sam.

- Ten facet pokazał, że mimo wielu przeciwności losu, które mu dawały dobrze popalić, jeszcze potrafił wykazać się wielką siłą i determinacją w dobrym stylu! Szacunek i smutek...

- Mordo ty nasza, jak ciebie brakuje

- To będzie dla mnie przykre obejrzeć program z Markiem ostatni raz. Ale chwała dla Discovery, że taki odcinek powstał. Później to już nie będzie to Złomowisko PL bez Marka Edka i syna Marka. Marek szacunek dla Ciebie. Pamiętam - piszą widzowie.

"Złomowisko PL". Zobacz fragment programu:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Złote Globy 2021 - kto powalczy o statuetkę? Opublikowano listę nominowanych

Rafał O. usłyszał wyrok za grożenie nożem. Syn Daniela Olbrychskiego skazany

Bohdan Łazuka ma poważne problemy finansowe. "Egzystuję z resztek zasobów"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości