Gwiazdy

Julia Kamińska zachwyca w odważnej stylizacji. QCZAJ:" Czerwień jak u diabła w piekle"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Źródło:
Instagram
Julia Kamińska

Julia Kamińska przez wielu fanów postrzegana jest jako ideał piękna. Aktorka dobrze wie, jak podkreślić swoje niezaprzeczalne atuty. W skąpej kreacji na czerwonym tle wygląda zjawiskowo. "Piękna" - zachwycają się obserwatorzy gwiazdy.

Julia Kamińska Instagram

Julię Kamińską widzowie pokochali za rolę Uli Cieplak w serialu "Brzydula". Od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show biznesu. Dzięki aktywnie prowadzonym profilom w social mediach, aktorka ma doskonały kontakt z fanami.

"BrzydUla 2"

Małgorzata Socha o "BrzydUli"
Małgorzata Socha o "BrzydUli"
wideo 2/4

W najnowszym poście na Instagramie pokazała efekty odważnej sesji zdjęciowej i dosłownie rozgrzała wszystkich do czerwoności.

Julia Kamińska w zmysłowej czerwieni hipnotyzuje

Pozująca na tle czerwonej tkaniny, w czerwonym kostiumie, z rozwianymi włosami Julia wygląda niczym grecka bogini. Piękna figura aktorki, zmysłowy kolor i podmuch wiatru to kadr, który zdecydowanie zapiera dech w piersiach. Świadczą o tym liczne komentarze pod postem.

"Ożesz ciotka, to żeś zaszalała, krótkie włosy, figura… i czerwień jak u diabła w piekle. Jak nic przeklną. Piękna!!!" - napisał QCZAJ. "Bomba! Zostałaś nowym Aniołkiem Charliego?", "Zjawiskowa", "Lady in red" - komentowali zachwyceni, którytm nie sposób odmówić racji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości