Gwiazdy

BUM BUM ORKeSTAR na scenie Dzień Dobry TVN. "Poza koncertami gramy na weselach i pogrzebach"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
BUM BUM ORKeSTAR, czyli bombowa muzyka
BUM BUM ORKeSTAR, czyli bombowa muzykaDzień Dobry TVN
wideo 2/19
Dzień Dobry TVNBUM BUM ORKeSTAR, czyli bombowa muzyka

Zespół BUM BUM ORKeSTAR w swojej twórczości odwołuje się do tradycyjnej muzyki bałkańskiej, klezmerskiej, a także polskiej. Przenikanie tych trzech muzycznych światów sprawia, że zespół potrafi zaskoczyć na scenie. Pokaz swoich umiejętności zaprezentowali w Dzień Dobry TVN.

Grupa BUM BUM ORKeSTAR

Zespół BUM BUM ORKeSTAR powstał w 2014 roku. Nazwa formacji ściśle wiąże się z muzyką, jaką wykonują, czyli niezwykle energetyczną, emocjonalną i skoczną. Widzowie TVN mogą znać muzyków z programu "Mam Talent!". Są laureatami najważniejszych festiwali folkowych w Polsce, a także reprezentowali nasz kraj za granicą, m.in. na największym festiwalu trębaczy w Serbii w 2018 roku.

Grupa gra liczne koncerty, ale nie może narzekać na brak innych zawodowych propozycji. Niektóre z nich mogą zaskoczyć.

- Poza koncertami gramy wesela i pogrzeby. Graliśmy na pożegnaniu zwłok najstarszego Jugosłowianina żyjącego w Polsce. Na ten pochówek zaprosił nas jego syn, bo graliśmy na jego weselu - powiedział w Dzień Dobry TVN OIiwier Andruszczenko.

BUM BUM ORKeSTAR na scenie Dzień Dobry TVN

Artyści bawią się muzyką i czerpią wielką satysfakcję, gdy publika żywo na nich reaguje. Bałkańskie rytmy mają poderwać do tańca i napełnić pozytywną energią.

Każdy ich koncert jest na swój sposób wyjątkowy, za sprawą utalentowanych muzyków, którzy kochają to, co robią. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali Oliwier Andruszczenko (saksofon, klarnet), Damian Marat (trąbka), Mateusz Wachowiak (akordeon), Bartosz Stępień (sakshorn tenorowy), Paweł Maruszak (perkusja) i Piotr Janiec (tuba).

Występ BUM BUM ORKeSTAR można zobaczyć w materiale wideo.

Bum Bum Orkestar w utworze "Misirlou"
Bum Bum Orkestar w utworze "Misirlou"
Dzień Dobry TVN

Nie widziałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości