Gwiazdy

Zdjęcie z Anną Muchą za... torbę śmieci!?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Anna Mucha

Anna Mucha ujawniła swój cennik za wspólne zdjęcie: "strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody)". Czy aktorce uda się posprzątać bałtyckie plaże? Trzymamy kciuki!

To nie wstyd sprzątać po sobie!

Anna Mucha uświadamia internautów, że sprzątanie po sobie "to nie wstyd". Zgadzamy się z nią w 100 procentach. Gdyby każdy zabrał ze sobą tylko to, co przyniósł na plażę z pewnością wszyscy bylibyśmy zadowoleni.

Anna Mucha: "Palenie szkodzi plażom"

Tu z aktorką zgodzi się chyba każdy, traktowanie plaży jak gigantycznej popielniczki jest zachowaniem wołającym o pomstę do nieba. Skoro już musisz palić na plaży, to zabierz swoje pety ze sobą i wyrzuć do kosza.

Zdjęcie za torbę śmieci z plaży

Anna Mucha:

Dziś na plaży odkryłam swój cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody)

Oby jak najwięcej osób zapragnęło zrobić sobie zdjęcie z Anną Muchą! To bardzo dobry pomysł!

Anna Mucha o "swoim cenniku"

Pocztówka z wakacji ?? i garść przemyśleń: 1.to nie wstyd sprzątać (po sobie czy nie, wstydu nie ma) 2.palenie szkodzi plażom! 3.odkryłam swój własny cennik, otóż są chwile, miejsca, gdzie czasem robię za tzw. „białego misia”. deptaki, pełne plaże itp... co jakiś czas podchodzi ktoś z prośba o zdjęcie. dziś na plaży odkryłam swoj cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody) ! 4.w Sopocie na plaży dramatu nie ma... gdyby tylko jeszcze pety znikły ... 5.A może jakiś browar wejdzie w akcje: piwo za worek śmieci ? ??❤️ 6. A! i kupowanie łopatek i innych gadżetów dla dzieci ma umiarkowany sens, skoro w sezonie wystarczy spacer by zebrać cały komplecik porzuconych zabawek ? #recycling

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości