Gwiazdy

Zbigniew Hołdys szczerze o swoim małżeństwie. Spędził z żoną ponad 30 lat

Gwiazdy

Zbigniew Hołdys może pochwalić się niezwykle długim stażem małżeńskim. Ostatnio muzyk świętował wraz z żoną 34 lata wspólnego pożycia. Jego wyznanie z tej okazji podbiło serca fanów. Hołdys przyznał, że nie wyobraża sobie życia bez ukochanej u boku.

Zbigniew Hołdys i rocznica ślubu

Zbigniew Hołdys może pochwalić się nie tylko bogatym życiem scenicznym, ale także uczuciowym. Muzyk zamieścił na swoich social mediach zdjęcie z okazji 34. rocznicy ślubu z Bogumiłą, z którą mieszka w podwarszawskich Falentach. Przypomnijmy, że zakochani pobrali się 16 maja 1987 roku i od tego czasu są nierozłączni. Hołdys przyznał zresztą w swoim wpisie, że każdy dzień z ukochaną jest pełen radości, a decyzja o jej poślubieniu była najlepszą, jaką w życiu podjął.

- Dziś mijają 34 lata, od kiedy ta dziewczyna jest moją żoną, a ja jej mężem. To moja jedyna mądra decyzja w życiu. Ani jednego dnia bez miłości i bez uśmiechu - cudowność - napisał Hołdys na swoim koncie na Facebooku.

Zbigniew Hołdys - kariera

Zbigniew Hołdys to legenda polskiej muzyki. Karierę rozpoczął w wieku 16 lat. Trzy lata później został członkiem zespołu "Maryla Rodowicz i Jej gitarzyści". Jako muzyk studyjny pojawił się na ponad 100 płytach różnych wykonawców. W 1977 r. założył grupę Perfect, a po 6 latach odszedł z zespołu. Muzyk jest autorem największych przebojów kapeli, m.in. "Autobiografii", czy "Nie płacz Ewka".

Poza muzyczną działalnością, Zbigniew Hołdys udziela się w sferze publicznej jako dziennikarz i felietonista. Na bieżąco komentuje aktualne wydarzenia z Polski i świata, a jego profil na Twitterze obserwuje prawie 300 tysięcy osób.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości