Gwiazdy

Żaklina z "Top Model" w ciążowej sesji. "Mój brzusio wydaje się o wiele mniejszy"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Żaklina Ta Dinh wkrótce pierwszy raz zostanie mamą. Gwiazda poinformowała o tym niedawno swoich fanów poprzez media społecznościowe. Uczestniczka show TVN chętnie dzieli się zdjęciami i relacjami z tego wyjątkowego czasu w jej życiu. Ostatnia sesja zachwyca.

Żaklina Ta Dinh - kim jest?

Żaklina Ta Dinh stała się rozpoznawalna dzięki programowi "Top Model". Wśród uczestników modelka wyróżniła się egzotyczną urodą. Jej tata pochodzi z Wietnamu, a mama jest Polką. Modelka była jedną z najbardziej pozytywnie nastawionych do innych uczestniczek 7. edycji programu, za co docenił ją Michał Piróg, przywracając dziewczynę do reality show. Choć ostatecznie odpadała w 8. odcinku, jej kariera po "Top Model" zaczęła prężnie się rozwijać.

Wraz ze stylistką Malwiną Wędzikowską prowadziła program "Szaf Mat". Odcinki programu zobaczysz na platformie VOD Player.pl. Obecnie Żaklina działa w mediach społecznościowych jako influencerka i przygotowuje się do narodzin pierwszej pociechy.

Żaklina Ta Dinh spodziewa się dziecka

Kilka miesięcy temu gwiazda podzieliła się z fanami radosną nowiną. Wkrótce jej rodzina się powiększy. Żaklina postanowiła uwiecznić ten wyjątkowy czas oczekiwania na dziecko, piękną sesją zdjęciową.

- W tej sukience mój brzusio wydaje się być o wiele mniejszy niż w rzeczywistości! Myślę, że to idealna sukienka na okazję z dużą ilością jedzenia hahaha. Żeby takich sukienek było więcej! - czytamy we wpisie.

Fan inie kryli zachwytu. W komentarzach czytamy: "Ale cudowna. Oj służy ci ta ciąża. Ale to chyba już ostatnie tygodnie tak? Brzuszek już duży", "Ale jesteś piękna. I mega sukienka. Będziesz świetną mamą", "Wow, zachwycasz. Piękna jesteś". Zobacz także:

Zobacz wideo: Osi Ugonoh z "Top Model" o korzeniach, rodzinie i rasizmie. "Czuję się Polką, ale też czuję się Nigeryjką. Chodzi o to, by celebrować różnorodność"

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości