Gwiazdy

Żaklina z "Top Model" pochwaliła się zdjęciami z ciążowej sesji. "To już ostatnia prosta"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Żaklina Ta Dinh w Dzień Dobry TVN 2021

Żaklina Ta Dinh niebawem przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Uczestniczka 7. edycji programu "Top Model" jest już w ósmym miesiącu ciąży i postanowiła uwiecznić ten ważny etap swojego życia na zdjęciach. Efektami wyjątkowej sesji podzieliła się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Żaklina z "Top Model" na zdjęciach z sesji ciążowej

Żaklina Ta Dinh długo zwlekała z ujawnieniem informacji o swojej ciąży. Kiedy już zdecydowała się pochwalić szczęśliwą nowiną, komentarzom z gratulacjami od fanów nie było końca. Teraz uczestniczka 7. edycji programu "Top Model" chętnie dzieli się w sieci swoimi doświadczeniami, związanymi z błogosławionym stanem. Otwarcie mówi o dolegliwościach, które towarzyszyły jej w kolejnych trymestrach, bez wahania przyznaje też, że przybyło jej kilka kilogramów. Przede wszystkim jednak podkreśla, jak wiele radości przynosi jej okres oczekiwania na pierwsze dziecko.

Na instagramowym profilu Żakliny Ta Dinh pojawiły się zdjęcia z wyjątkowej sesji. Modelka zapozowała na tle ściany z różowych kwiatów, odsłaniając pokaźny ciążowy brzuszek.

Na załączonym obrazku, mamasita wreszcie spoczęła. Ostatnia prosta, więc staram się wrzucić w końcu na luz

- napisała w poście gwiazda programu "Top Model", nie ukrywając, że zbliżający się termin porodu odrobinę daje jej się we znaki. Modelka postanowiła dowiedzieć się, jak przebiegają ostatnie miesiące ciąży u innych kobiet, zapytała więc o to swoje obserwatorki. - Mamy tu mamuśki? Dajcie znać, jak Wy się czułyście - zagaiła.

Internautki komentują ciążową sesję Żakliny Ta Dinh

Na odpowiedzi internautek nie trzeba było długo czekać. Okazało się, że niemal każda z nich skarżyła się w ostatnim trymestrze na różne niedogodności. "Ostatni miesiąc najbardziej mi się dłużył", "Nigdy wcześniej bym nie pomyślała, że przekręcenie się z boku na bok wymaga takich przygotowań", "Ja czułam się strasznie", "Aktualnie ósmy miesiąc i opadłam z sił" - pisały fanki.

Wiele z nich zwróciło jednak uwagę na fakt, że modelce bardzo służy czas oczekiwania na dziecko. Nie da się ukryć, że uczestniczka 7. edycji programu "Top Model" rzeczywiście promienieje, a jej udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej jak zwykle przyniósł spektakularne efekty.

"Pięknie wyglądasz", "Ciąża Ci służy", "Ale to dziecko będzie mieć piękną mamę!" - komplementowały modelkę fanki.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Żaklina Ta Dinh. Jak czuje się przyszła mama?

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości