Gwiazdy

"Top Model". Żaklina Ta Dinh jest w ciąży. "W ręku zamiast drinka - USG"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Żaklina Ta Dinh spodziewa się dziecka. Gwiazda poinformowała o tym swoich fanów poprzez media społecznościowe. Zdjęcie z ukochanym i USG rozczula. Fani są wyjątkowo zachwyceni i składają gratulacje przyszłym rodzicom.

Żaklina Ta Dinh - ciąża

Gwiazda nie kryje radości na myśl o powiększeniu rodziny. Wpis Żakliny Ta Dinh skradł serca fanów nie tylko ze względu na radosną nowinę. Wrażenie zrobił także sposób, w jaki poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Modelka porównała zdjęcie ze swoim ukochanym sprzed 12 lat i z teraz, kiedy zapozowali identycznie, jak wtedy.

Zresztą, spójrzcie sami. Kolejne zdjęcie zobaczycie klikając w strzałkę.

Fani nie szczędzili komplementów i słów radości. W komentarzach czytamy: "Ale super porównanie! Ogromne gratulacje i dużo zdrówka", "Najlepsza informacja dnia!" , "Dziewczyno zawał za zawałem z tobą! Gratulacje!"

Żaklina Ta Dinh - kim jest?

Żaklina Ta Dinh stała się rozpoznawalna, dzięki programowi "Top Model". Wśród uczestników modelka wyróżniła się egzotyczną urodą. Jej tata pochodzi z Wietnamu, a mama jest Polką.

Żaklina była jedną z najbardziej pozytywnie nastawionych do innych uczestniczek 7. edycji programu, za co docenił ją Michał Piróg, przywracając dziewczynę do reality show. Choć ostatecznie odpadała w 8. odcinku, jej kariera po "Top Model" zaczęła prężnie się rozwijać.

Wraz ze stylistką Malwiną Wędzikowską prowadziła program "Szaf Mat", w którym starała się sprzedać ubrania za pomocą aplikacji, a za zarobione pieniądze uzupełnić stylizacje na nadchodzący sezon. Odcinki programu zobaczysz na platformie VOD Player.pl

Zobacz wideo: Jak Zosia Zborowska przygotowuje się do roli mamy?

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości