Gwiazdy

W warszawskim mieszkaniu Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Jak wygląda ich życie na dwa domy?

Gwiazdy

Kinga Burzyńska pojechała w odwiedziny do Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Dziennikarka po raz pierwszy wybrała się z kamerami do warszawskiego mieszania pary i porozmawiała o nowych projektach i planach na przyszłość.

Natasza Urbańska wraz z Januszem Józefowiczem i córką Kaliną wrócili niedawno z Austrii, gdzie spędzali wolny czas, szusując na nartach. Po chwili relaksu przyszedł czas na realizację nowych projektów. Co szykują w nowym roku?

Mieszkanie w Warszawie

Dziennikarka w domu pary dostrzegła wiszący na ścianie dyplom artystycznej dojrzałości w uznaniu za pracę, talent i lojalność.

To jest dyplom, który Natalia otrzymała na 18-lecie pracy artystycznej w Buffo. To było już parę lat temu.

– powiedział Janusz.

W tym roku mija 25 lat, odkąd Natalia zaczęła współpracować z teatrem Buffo. W związku z tym, w alei gwiazd pojawiła się nowa gwiazda dedykowana artystce.

W mieszkaniu znajdują się też pamiątkowe zdjęcia, na których 18-letnia Natasza pozuje z Januszem Józefowiczem.

Doskonale pamiętam tą marynarkę i koszulę w kratę.

– śmieje się Natasza.

Janusz Józefowicz w roli reżysera

W mieszkaniu w Warszawie, Janusz Józefowicz ma swój kącik, w którym pracuje i skupia się na projektach.

To jest kącik, w którym próbuje się odciąć od rzeczywistości, co nie jest łatwe. To jest obecnie stolik pt. projekt filmowy, czyli ekranizacja musicalu Pola Negri.

- zdradził.

Janusz przyznał, że będzie najprawdopodobniej najpóźniej debiutującym na świecie reżyserem. Projekt ten od zawsze był w głowie Janusza, jednak teatr pochłaniał tyle czasu, że nie starczyło chwili na inną działalność. Teraz przyszedł czas na realizację projektu.

Nowy płyta Nataszy

Natasza już 5 stycznia wybiera się do Krakowa, gdzie odbędzie się jej noworoczny koncert. Wraz z orkiestrą beethovenowską zagra na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Bardzo się cieszę, bo to będzie wyjątkowy wieczór i za chwilkę też, 25 stycznia w Wieliczce. Dużo grania, dużo fajnych projektów, ale także nowy projekt.

– powiedziała Natasza.

Artystka planuje na 25-lecie swojej pracy wydać kolejną płytę. Jak przyznaje, dojrzała do tego, aby tworzyć nowe rzeczy. Pierwszy krążek wydała na 18-lecie pracy.

To są moje kompozycje, współpracuje z Messem, z Rasem i bardzo się cieszę na to. Idziemy w kierunku bluesa. Taki nowoczesny blues, żywe orkiestry. Już wszystkie instrumenty są nagrane. Mamy demówki po szwedzku.

- zdradziła.

Natasza zdradziła, że być może już na przełomie stycznia i lutego będziemy mogli usłyszeć pierwsze single i zobaczyć teledysk.

Artystyczne występy córki Nataszy i Janusza

W zawodowych wyjazdach Nataszy i Januszowi towarzyszy córka. Dziewczynka miała już okazję występować na scenie w Korei, gdzie zagrała małą Polę. Kalina śpiewała również z mamą kolędy na Jasnej Górze.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości