Gwiazdy

Young Thug potwierdził udział na Orange Warsaw Festival 2021. Kogo jeszcze zobaczymy na scenie?

Gwiazdy

orangewarsawfestival.pl

Young Thug wystąpi na Orange Warsaw Festival 2021. Amerykański raper potwierdził swoją obecność na 13. edycji imprezy. W tym roku festiwalu nie będzie z powodu pandemii koronawirusa. Kogo jeszcze za rok zobaczymy na warszawskim Służewcu?

Young Thug na Orange Warsaw Festival 2021

Young Thug jest kolejnym artystą, którego zobaczymy na scenie Orange Warsaw Festival 2021. Do tej poru potwierdzony został udział gwiazd, które miały pojawić się w tym roku. To Tyler, The Creator i Brockhampton .

orangewarsawfestival.pl

Orange Warsaw Festival 2020 odwołany przez koronawirusa

13. edycja Orange Warsaw Festival miała potrwać od 5 do 7 czerwca 2020. Wśród zapowiedzianych gwiazd znaleźli się m.in.: Camila Cabello, Tyler, The Creator, 5 Seconds of Summer, BROCKHAMPTON czy Young Thug.

Niestety, impreza na warszawskim torze Służewiec nie dojdzie w tym roku do skutku. Dołączyła do licznej grupy europejskich festiwali muzycznych, którym plany pokrzyżowała epidemia koronawirusa.

Young Thug - gwiazda sceny hip-hopowej

Young Thug to amerykański raper i wokalista, który od kilku lat rośnie w siłę na światowej scenie hip-hopowej. Międzynarodowy rozgłos zyskał już w 2014 roku, kiedy singlem "Stoner" wbił się do pierwszej 50 na liście Billboard Hot 100. W tym samym roku pojawił się w kawałkach takich raperów jak T.I czy Tyga.

W 2017 jego popularność znacznie wzrosła dzięki gościnnemu udziałowi w kawałku "Havana" Camili Cabello, jednym z największych przebojów ostatnich lat.

W sierpniu 2019 roku ukazała się jego debiutancka płyta "So Much Fun" . Album, na którym pojawili się między innymi Travis Scott, Future, Machine Gun Kelly, Lil Uzi Vert, 21 Savage, Quavo, Juice Wrld czy J. Cole, zadebiutował na pierwszym miejscu w USA.

W tym roku artysta zapowiedział nowe wydawnictwo, które zatytułowane będzie "Punk" . Young Thug wystąpi na OWF w festiwalowy piątek – 4 czerwca 2020 roku.

Orange Warsaw Festival 2021 – kiedy

Nowy termin Orange Warsaw Festival to 4 i 5 czerwca 2021 r. Organizatorzy zapewniają, że duża część tegorocznego programu wróci w przyszłym roku. Ponadto pojawi się sporo nowych wykonawców.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości