Gwiazdy

Young Leosia to najgorętsze nazwisko sezonu. Jej trasa koncertowa wyprzedała się na pniu

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
 Co słychać w show-biznesie?

Young Leosia już 19 listopada wyruszy w pierwszą solową trasę. Bilety na koncerty rozeszły się w ciągu kilku minut. Szybko zapowiedziano kolejne wydarzenia. Sandra Hajduk-Popińska przybliżyła postać współczesnej idolki.

Kim jest Young Leosia

Young Leosia, czyli właściwie Sara Leokadia Sudoł, pochodzi ze Szczecina i szturmem zawojowała scenę muzyczną. 1 listopada 2021 roku raperka ogłosiła miejsca i terminy siedmiu solowych koncertów. Na trasie Young Leosi znajdzie się Kraków, Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Szczecin i Gdańsk. Bilety wyprzedały się w ciągu 5 minut. Za wielką popularnością młodej gwiazdy stoi solidne muzyczne przygotowanie

- Young Leosia nie wzięła się znikąd - przypomina Sandra Hajduk-Popińska. - To jest dziewczyna, która była DJ-ką, skończyła szkołę wokalną Elżbiety Zapendowskiej, jest realizatorem dźwięku. To nie jest tak, że taka sobie dziewczynka, która się nagle pojawiła w show biznesie - zaznacza.

Young Leosia "Szklanki"

Young Leosia - obok Maty - jest jednym z najgorętszych nazwisk młodej, polskiej sceny. Wokalistka jest pierwszą raperką w Polsce, która może pochwalić się najlepiej sprzedającą się płytą. Krążek "Hulanki" w październiku pojawił się na czele oficjalnej listy sprzedaży, a klip do utworu "Szklanki" obejrzano ponad 26 mln razy. Nic więc dziwnego, że hasła podczas Młodzieżowego Strajku Klimatycznego grzmiały: "Ziemia jest gorąca jak Young Leosia".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Kurczewski / x-news

Pozostałe wiadomości