Gwiazdy

YLO Violin z piosenką „Fever”

Gwiazdy

Aktualizacja:

YLO Violin, czyli Ilona Perz-Golka zaprezentowała na naszej scenie instrumentalny utwór „Fever”. Jak podoba wam się to wykonanie?

Życie skrzypaczki

Za tajemniczą nazwą YLO Violin kryje się Ilona Perz-Golka, utalentowana skrzypaczka. Jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii. Skrzypce towarzyszyły jej przez całe życie: od momentu rozpoczęcia edukacji, gdy miała 7 lat, poprzez liczne koncerty, na które wyjeżdżała z Filharmonią Sudecką i Operą Warszawską do Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Luxemburgu. Występując z kwartetem smyczkowym zwiedziła USA, Kanadę i Wyspy Karaibskie. W 2008 roku rozpoczęła przygodę ze skrzypcami elektrycznymi, grając muzykę rozrywkową oraz współpracując ze znanymi kompozytorami i Dj-ami.

Ilona Perz-Golka dużą renomę i uznanie zdobyła wśród par młodych jako twórczyni wspaniałej oprawy muzycznej plenerowych ślubów. Obecnie skupia się na pracy koncertowej w kraju i za granicą, muzycznych aranżacjach różnych wydarzeń oraz komponowaniu i nagrywaniu nowych utworów skrzypcowych i coverów znanych przebojów.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Bovska szykuje kolejną płytę. W Dzień Dobry TVN zaśpiewała nową piosenkę

Scena DDTVN: Paula „Curly” Kucharska - „Nie ja”

Zespół Klisze z piosenką “Piąta pięć”

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości