Gwiazdy

YLO Violin wystapiła na scenie Dzień Dobry TVN. Jej interpretacja utworu "Palladio" zachwyca

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
YLO Violin Ilona Perz-Golka w utworze “Palladio”
YLO Violin Ilona Perz-Golka w utworze “Palladio”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Na scenie Dzień Dobry TVN Ilona Perz-Golka wystąpiła z nowoczesną, energetyczną i emocjonalną aranżacją słynnego utworu "Palladio". Skrzypaczka zachwyciła swoim kunsztem wszystkich w studiu programu, czy uda jej się swoją interpretacją podbić serca widzów?

Kim jest YLO Violin?

Za tajemniczym pseudonimem YLO Violin kryje się Ilona Perz-Golka, utalentowana polska skrzypaczka. Urzeka publiczność swoją muzyką, wdziękiem i talentem.

Ilona jest absolwentką Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii. 

W 2008 roku rozpoczęła swą przygodę ze skrzypcami elektrycznymi. Od tamtej pory gra muzykę rozrywkową i współpracuje ze znanymi kompozytorami i Dj-ami. Występowała na całym świecie.

W 2020 roku, wraz z promocją swej pierwszej płyty "Timeless", YLO można było usłyszeć na największych scenach w kraju i za granicą oraz w nowatorskim projekcie muzycznym "YLO Violin Symfonicznie". Podczas koncertów skrzypaczka grała utwory z debiutanckiego krążka– czyli muzykę nowoczesną na skrzypcach elektrycznych w aranżacji z Wielką Orkiestrą Symfoniczną.

"Palladio" w wykonaniu YLO Violin

Artystka na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Palladio", kompozycję autorstwa Karla Jenkinsa, przenosząc widzów do swojego pięknego świata dźwięku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości